To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-12-02
Łańcut: Dostawę i instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania
Numer ogłoszenia: 494008 - 2013; data zamieszczenia: 02.12.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 426284 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie, ul. Józefa Piłsudskiego 9, 37-100 Łańcut, woj. podkarpackie, tel. 017 2252022, faks 017 2259166.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Samorządowa jednostka organizacyjna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawę i instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia była dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem - 8 szt., macierzy dyskowej z oprogramowaniem do backupu maszyn wirtualnych - 1 szt. oraz usługi instalowania urządzeń komputerowych i konfiguracji oprogramowania..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.21.40.00 - Stacje robocze 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe 48.73.20.00 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych 51.61.11.00 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych 72.26.50.00 - Usługi konfiguracji oprogramowania .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.11.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- e-service Sp. z o.o., ul.Rudnickiego 2, 35-225 Rzeszów, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 95000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 81116,00
Oferta z najniższą ceną: 81116,00 / Oferta z najwyższą ceną: 130974,06
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŁAŃCUTA
- Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum - Zamek w Łańcucie
- Rozbudowa i budowa drogi gminnej ul. Dębnik w Łańcucie wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej
- "Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni dróg powiatowych na terenie powiatu łańcuckiego."
- PRZEBUDOWA DRÓG WEWNĘTRZNYCH W GMINIE ŁAŃCUT
- "DOSTAWA PREPARATÓW DO MYCIA I DEZYNFEKCJI RĄK"
- Opracowanie dokumentacji projektowej na instalację SAP, CCTV, elewację budynku wraz z instalacją odgromową dla budynku Spichlerza
więcej: przetargi w Łańcucie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Waśniów"
- Projekt pn. "Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Rytro", realizowany w ramach Grantu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC)
- Dostawa infrastruktury serwerowej wraz z konfiguracją środowiska wirtualizacji oraz systemu kopii zapasowych w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Zakup sprzętu i oprogramowania "Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice" - Etap I
- Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie
- Dostawa urządzeń komputerowych
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





