Ogłoszenie z dnia 2016-03-04
Puławy: Dostawa odczynnika QIAGEN PCR Cloning Kit
Numer ogłoszenia: 48426 - 2016; data zamieszczenia: 04.03.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy, Al. Partyzantów 57, 24-100 Puławy, woj. lubelskie, tel. 081 8893000, faks 081 8862595.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa odczynnika QIAGEN PCR Cloning Kit.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa odczynnika QIAGEN PCR Cloning Kit.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00 - Odczynniki laboratoryjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dostawa odczynnika QIAGEN PCR Cloning Kit
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.02.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ALAB-Gen Sp. z o.o., ul. Kątna 17, 00-703 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 485,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 564,57
Oferta z najniższą ceną: 564,57 / Oferta z najwyższą ceną: 564,57
Waluta: PLN .
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku, gdy ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia. Odczynnik QIAGEN PCR Cloning Kit, będący przedmiotem niniejszego zamówienia jest niezbędny do wykonania szczegółowych analiz próbek w ramach działalności referencyjnej Zakładu Wirusologii Żywności i Środowiska PIWet-PIB. Powyższe analizy nie były planowane wcześniej, dlatego też Zamawiający nie posiadał w zapasie rezerwy odczynnika. Zakup jest pilny z uwagi na konieczność kontynuowania już rozpoczętych badań. Niestety zamówienia nie udało się zrealizować w drodze przetargu nieograniczonego, ponieważ postępowanie przetargowe zostało unieważnione na podstawie art. 93 ust.1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, z powodu braku ofert. Zamawiający nie może dłużej czekać na realizację zamówienia, dlatego uzasadnionym jest zakup odczynnika w trybie zamówienia z wolnej ręki.
INNE PRZETARGI Z PUŁAW
- "Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na przebudowę skrzyżowania dróg ul. Pustej i ul. Kołłątaja w Puławach".
- Dostawa niklu metalicznego rafinowanego na potrzeby Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Nowych Syntez Chemicznych
- DZIERŻAWA ANALIZATORÓW HEMATOLOGICZNYCH Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW DLA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH
- Kurs: Projektowanie grafiki komputerowej w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja
- Dostawa nawozów dla Zakładu Herbologii IUNG PIB w Puławach, w podziale na 4 części zamówienia
- Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Puławy
więcej: przetargi w Puławach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa odczynników do immunohistochemii wraz z dzierżawą aparatu do barwienia immunohistochemicznego dla Pracowni Histopatologiidla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
- "Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych w podziale na 4 części na podstawie umów ramowych"
- "Dostawa odczynników do fenotypowania przestrzennego na podstawie umowy ramowej"
- Dostawa odczynników wraz z najmem analizatorów parametrów krytycznych i systemem nadzoru urządzeń POCT na 24 miesiące dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
- Sprzedaż i dostawa odczynników do biologii molekularnej dla Wydziału Biologii, Ochrony Przyrody i Zrównoważonego Rozwoju
- dostawa produktów leczniczych, testów diagnostycznych i siatek do przepukliny
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





