Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2012-11-21
Numer ogłoszenia: 464844 - 2012; data zamieszczenia: 21.11.2012
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 453652 - 2012 data 15.11.2012 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 211, 61-485 Poznań, woj. wielkopolskie, tel. 61 8312405, fax. 61 8312485.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.4.4.
- W ogłoszeniu jest: 22.11.2012 godzina 08:30.
- W ogłoszeniu powinno być: 23.11.2012 godzina 08:30.
INNE PRZETARGI Z POZNANIA
- AN/ZP/155/25 Realizacji oznakowania wewnętrznego - wykonanie i montaż tabliczek informacyjnych przydrzwiowych w Rektoracie Politechniki Poznańskiej, zlokalizowanego na Kampusie Warta w Poznaniu.
- Sukcesywne dostawy produktów leczniczych wykorzystywanych przez członków ZRM.
- Remont sal dydaktycznych (Centrum Informatyczne) w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5 w Poznaniu
- Remont gabinetu lekarskiego na OLU w Centrum Opieki Długoterminowej i Psychiatrycznej SW w Filii nr 1 w ramach zadania ,,Remont części pomieszczeń OLU w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu"
- Sukcesywne dostawy worków i skrzyń do ewakuacji akt
- Konserwacja urządzeń wodnych na terenie Miasta Poznania
więcej: przetargi w Poznaniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





