To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-11-08
Warszawa: dostawa i wdrożenie systemu zabezpieczeń sieciowych wraz z licencjami.
Numer ogłoszenia: 458000 - 2013; data zamieszczenia: 08.11.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 400174 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, ul. Chałubińskiego 4/6, 00-928 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 6301572, faks 22 6301649.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: dostawa i wdrożenie systemu zabezpieczeń sieciowych wraz z licencjami..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: dostawa i wdrożenie systemu zabezpieczeń sieciowych wraz z licencjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 32.42.00.00 - Urządzenia sieciowe 48.21.90.00 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych 48.73.00.00 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 72.26.30.00 - Usługi wdrażania oprogramowania 72.61.10.00 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego 80.53.31.00 - Usługi szkolenia komputerowego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 07.11.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ASSECO POLAND S.A., ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 388000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 465112,20
Oferta z najniższą ceną: 405900,00 / Oferta z najwyższą ceną: 465112,20
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- 170/2026 Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz pielęgnacji zieleni na terenach Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
- Wyk. r. budowlanych przebudowy ogrodzenia wybiegów dla słoni w ramach zadania inw. pn. "Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym im. Antoniny i Jana Żabińskich"
- Opr dok proj w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Termomodernizacja budynku Willi Żabińskich w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym im. Antoniny i Jana Żabińskich w Warszawie".
- ZP/07/26 Sukcesywne dostawy leków dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie
- KZP/02/2026 usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników
- Wsparcie techniczne systemu emisji TVP Sport na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 28 miesięcy.
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup sprzętu sieciowego i oprogramowania wraz z dostawą i wdrożeniem
- Zaprojektowanie i wdrożenie portalu www dla WCZ SPZOZ
- Zakup sprzętu, oprogramowania, usług wraz z wdrożeniem w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Nagłowice
- Dostawa przełączników sieciowych wraz z konfiguracją oraz wdrożeniem
- Zakup sprzętu sieciowego dla Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
- "Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Giżycku"
więcej: Urządzenia sieciowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





