eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi ChrzanówDostawa i montaż sprzętu komputerowego



Ogłoszenie z dnia 2009-12-30

Chrzanów: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego
Numer ogłoszenia: 446674 - 2009; data zamieszczenia: 30.12.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Burmistrz Chrzanowa, al. Henryka 20, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie, tel. 032 7585101, faks (032) 623 37 86.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego - serwera o następujących parametrach technicznych: Procesor klasy x86 - Intel Xeon /Quad-Core/ 2,13 Ghz lub inny o wydajności nie mniejszej. Pamięć operacyjna co najmniej 4GB ECC DDR3. Płyta główna ze złączami: USB 2.0 min. 10 szt., karty sieciowe 10/100/1000 Mbit/s min 2 szt. Napęd DVD-RW Karta graficzna zintegrowana Elementy Hot Swap: dyski twarde, zasilacze Ilość zasilaczy co najmniej 2 szt. Wewnętrzna macierz dyskowa: Kontroler macierzowy z możliwością podłączenia 6 dysków SAS. Obsługa poziomów RAID: 0,1,1E. Dyski twarde: co najmniej 2 szt. 146 GB SAS - dyski fabrycznie przeznaczona do pracy w macierzach dyskowych. Macierz skonfigurowana RAID 0. Obudowa typu tower z zasilaczem przeznaczonym do pracy ciągłej 24g/dobę, 7 dni w tygodniu. Zainstalowane oprogramowanie: Microsoft Windows Serwer 2008 Standard, wszystkie elementy zastawu muszą być fabrycznie nowe oraz zawierać komplet sterowników do wszystkich wbudowanych elementów wyposażenia w postaci dysku, instrukcję obsługi w języku polskim. Serwer musi posiadać deklarację producenta CE. Wymagana gwarancja: 36 miesięcy Wymagany czas przywrócenia do pełnej sprawności: 48 godzin W ofercie należy podać: producenta, typ i model. Warunki dostawy: Sprzęt należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego - Chrzanów, Aleja Henryka 20, do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego. O terminie dostawy należy powiadomić Zamawiającego z 1-dniowym wyprzedzeniem na piśmie lub w inny, nie budzący wątpliwości sposób. Dostawę należy zrealizować do godziny 11:00 od wtorku do piątku lub do godziny 13:00 w poniedziałek. Odbiór towaru zostanie przeprowadzony przy obecności upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy (Dostawcy)..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 9754.10 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   

Nazwa: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 23.12.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • EMATECH TRADE Sp. z o.o., ul. Rynek 17, 41-400 Mysłowice, kraj/woj. śląskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 9754.10
  • Oferta z najniższą ceną: 9754.10 oferta z najwyższą ceną: 9754.10
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.