To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-12-13
Warszawa: Dostawa i montaż kabiny dla palących
Numer ogłoszenia: 406110 - 2010; data zamieszczenia: 13.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 386500 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Sąd Najwyższy, pl. Krasińskich 2/4/6, 00-951 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5308251, 602691505, faks 02 5209090.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa i montaż kabiny dla palących.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa i montaż jednej sztuki kabiny dla palących. Kabina ta spełnia wymogi ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z dnia 8 kwietnia 2010 r. (Dz. U. 2010, nr 81, poz.529) oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jednolity Dz. U. 2003, nr 169, poz. 1650). Posiada certyfikaty oraz zaświadczenia potwierdzające spełnianie wymogów UE , jest przeznaczona dla 14 osób jednocześnie, z możliwością rozbudowania o kolejne moduły, wysokości 2,5 m, o niskim poziomie hałasu, posiadająca drzwi rozsuwane, wyposażona we własne odpowiednie systemy filtracyjne, bez konieczności podłączania do systemu wentylacji w obiekcie..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 42.51.40.00 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania gazów .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PALARNIE.PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
jakie przetargi wygrała firma
PALARNIE.PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Palarnie.pl Sp. z o. o., ul. Wita Stwosza 17, 02-661 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 103278,69 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 119433,12
Oferta z najniższą ceną: 119433,12 / Oferta z najwyższą ceną: 119433,12
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Zaprojektowanie i budowa oświetlenia przejść dla pieszych na dr. kr. woj mazowieckiego z podziałem na 3 zadania: 1)DK62 w m. Soczewka 2)DK10 na odc. Żytowo-Milewko 3)DK10 na odc. Józefowo-Studzieniec
- Usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych w budynkach Delegatur Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości
- DOSTAWA GAZU WYSOKOMETANOWEGO DO OBIEKTÓW PAŻP
- Usługa badawcza obejmująca przeprowadzenie badania CATI+CAWI mixed-mode w ramach projektu badawczego pt. "Naruszanie relacji w międzynarodowej współpracy MŚP"
- Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z roztworem wzbogacającym do KKP o pojemności 500 ml
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych część nr 1: Nalewki 6 m 37 (ADK-1), część nr 2: Al. Jerozolimskie 11/19 m 27 (ADK-2), część nr 3: Górnośląska 10 m 14 (ADK-6)
więcej: przetargi w Warszawie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





