To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-02-19
Opole: DLG/049/1/08 Dostawa mięsa, drobiu i wędlin
Numer ogłoszenia: 39509 - 2009; data zamieszczenia: 19.02.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 216528 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Wojewódzki w Opolu, ul. Kośnego 53, Opole, woj. opolskie, tel. 077 4433121, faks 077 4433021.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DLG/049/1/08 Dostawa mięsa, drobiu i wędlin.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa mięsa wołowego i wieprzowego, wyrobów wedliniarskich oraz drobiu i wyrobów drobiowych.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 15.10.00.00 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne 15.11.11.00 - Wołowina 15.11.30.00 - Wieprzowina 15.11.20.00 - Drób .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 145782 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Mięso
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak sp.j., ul. Kasztanowa 1, 63-630 Rychtal, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 64156,9
- Oferta z najniższą ceną: 64156,9 oferta z najwyższą ceną: 64156,9
- Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Wędliny
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak sp.j., ul. Kasztanowa 1, 63-630 Rychtal, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 24617,05
- Oferta z najniższą ceną: 24617,05 oferta z najwyższą ceną: 24617,05
- Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Drób
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Handel, Usługi i Przetwórstwo AMOR 3 sp.j., ul. 700-lecia Niemodlina 23, 49-100 Niemodlin, kraj/woj. opolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 57008
- Oferta z najniższą ceną: 57008 oferta z najwyższą ceną: 57008
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z OPOLA
- Wykonanie specjalistycznego przeglądu stanu zadrzewienia na drogach administrowanych przez GDDKiA Oddział w Opolu Rejon w Nysie oraz wykonanie wyceny pozyskanego z wycinki drewna w latach 2026 - 2027
- Wykonanie wycinki drzew wraz z frezowaniem pni w ciągu dróg wojewódzkich z nabyciem drewna pochodzącego z wycinki - z podziałem na zadania
- Remont estakady najazdowej do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z wykonaniem windy dla osób niepełnosprawnych w formule "zaprojektuj i wybuduj".
- Prowadzenie szkoleń z zakresu: "TUS", "Podnoszenia kompetencji kadry" - odpowiednio do części - na potrzeby projektu pn. "Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa".
- Wykonanie monitoringów populacji zimującej i rozrodczej nietoperzy w obszarach Natura 2000 w 2026 r.
- Zakup i dostawa mrożonych warzyw i owoców oraz ryb na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
więcej: przetargi w Opolu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa artykułów żywnościowych - 6 części
- Dostawa mięsa, drobiu i produktów mięsno - wędliniarskich dla Samodzielnego Publicznego Sanatorium Rehabilitacyjnego im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie
- Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych
- Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu w 2026 r.
- Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy
- Sukcesywna dostawa mięsa i produktów mięsnych w 2026r. dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernicy
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





