Ogłoszenie z dnia 2014-02-04
Warszawa: Organizacja konferencji i spotkań w ramach projektu System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół - zamówienie uzupełniające
Numer ogłoszenia: 39486 - 2014; data zamieszczenia: 04.02.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Ośrodek Rozwoju Edukacji, Al. Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 345 37 00, faks 22 345 37 70.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Oświata, Edukacja.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Organizacja konferencji i spotkań w ramach projektu System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół - zamówienie uzupełniające.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem jest organizacja konferencji i spotkań w ramach projektu System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół - zamówienie uzupełniające zgodnie z zaproszeniem z dnia 31.12.2013 r..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 55.12.00.00 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zadanie jest realizowane w ramach projektu System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.01.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PHIN CONSULTING Sp. z o.o., ul. Częstochowska 63, 93-121 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 38787,23 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 50900,00
Oferta z najniższą ceną: 50900,00 / Oferta z najwyższą ceną: 50900,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
W wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego Nr 13/ORE/PN/UE/2013 Zamawiający - Ośrodek Rozwoju Edukacji udzielił zamówienia podstawowego w dniu 10 maja 2013 r. Wykonawcy: PHIN Consulting Sp. z o.o., ul. Częstochowska 63, 93-121 Łódź. Zamówienie uzupełniające do wysokości 50% było przewidziane w SIWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu Nr 2013/S 039-062403 z dnia 23.02.13 r., jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia podstawowego wynosiła 1 050 582,23 zł, w tym wartość zamówień uzupełniających 350 194,08 zł. Zgodnie z art. 67 ust 1 pkt 6 ustawy prawo zamówień publicznych zamówienie uzupełniające może zostać udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy usług i stanowić może nie więcej niż 50 % wartości zamówienia podstawowego i musi polegać na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia. Zamówienie uzupełniające udzielone zostanie dotychczasowemu Wykonawcy w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego i polegać będzie na powtórzeniu tego samego rodzaju usług (organizacja konferencji, obejmująca usługi: przygotowania i obsługi konferencji, restauracyjną, hotelową, transportową) oraz nie przekroczy wartości 50 % zamówienia podstawowego. Udzielano zamówienia uzupełniającego do zamówienia podstawowego w kwocie 140728,00
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych położnej w Klinice Położnictwa i Perinatologii
- Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodni Medycyny Rodzinnej.
- zakup przełączników sieciowych dla Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ
- Dostawa i montaż materiałów do wyposażenia terenów zewnętrznych na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
- Zakup i dostawa komputerów dla potrzeb Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
- RZP - 34/AK/2025 - Dostawa odczynników do analizy moczu i koagulologii wraz z dzierżawą analizatorów oraz wirówki
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- 95/BF/25/KK/EUAF_Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie cyklu szkoleń z technik OSINT w ramach projektu pn. "Utworzenie platformy do agregacji danych oraz przeszkolenie analityków CBŚP(...)
- Realizacja działania promocyjnego projektu pn: "Wzmocnienie zdolności SP ZOZ w Łęcznej do świadczenia wysokiej jakości usług w zakresie opieki długoterminowej i geriatrycznej" obejmująca usługę org...
- Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 3-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego do woj. zachodniopomorskiego szlakiem gospodarstw demonstracyjnych [...]
- "Kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie 2-dniowego spot. sieciującego z wizytą studyjną dla przedstawicieli CUS (....)"
- Kompleksowa usługa konferencyjna wraz z zapewnieniem noclegu i wyżywienia w roku 2025 dla ROPS w Poznaniu
- Wykonanie usług hotelarskiej, restauracyjnej i tłumaczenia symultanicznego w ramach realizacji projektu finansowanego z Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych (EUAF) - (2 zadania częściowe)
więcej: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.