Ogłoszenie z dnia 2008-12-19
Łódź: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych.
Numer ogłoszenia: 373779 - 2008; data zamieszczenia: 19.12.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi, ul. Traugutta 21/23, Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6374706, faks 042 6374877.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.10.00.00 - Meble 39.11.11.00 - Siedziska obrotowe 39.12.11.00 - Biurka 39.14.13.33 - 39.14.13.33 .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 19537 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 2
Nazwa: Dostawa mebli biurowych
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.12.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- P.P.H. COLO-ROLO Sp. z o.o., ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 19537
- Oferta z najniższą ceną: 19537 oferta z najwyższą ceną: 21536.96
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŁODZI
- Usługi odbioru i utylizacji odpadów zmieszanych, odpadów zbieranych selektywnie, odpadów medycznych oraz odpadów gastronomicznych z Zakładu Karnego Nr 1 oraz Oddziału Zewnętrznego ZK Nr 1 w Łodzi"
- 2026 Sukcesywna dostawa materiałów ogólnobudowlanych dla WSRM w Łodzi w ramach zawartej umowy ramowej
- DZP.26.11.2026 WYKONANIE ROBÓT ROZBIÓRKOWYCH W PODZIALE NA 3 CZĘŚCI
- Dostawa sprzętu, aparatury i mebli medycznych w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23
- Na zawarcie umowy ramowej na wykonanie robót zduńskich w lokalach wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich.
- 2026 Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia medycznego
więcej: przetargi w Łodzi »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w zakresie kardiologii na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.
- Wykonanie, dostawa i montaż wyposażenia meblowego (ruchomego) do pomieszczeń Pracowni Diagnostycznych Szpitala im. Ojca Rafała z Proszowic SPZOZ w Proszowicach.
- Dostawa i montaż wyposażenia wnętrz żłobka w Wierzbicy w ramach zadania pn. "Poprawa infrastruktury społeczno - edukacyjnej na terenie Miasta i Gminy Serock"
- Dostawy mebli biurowych wraz z ich montażem i wniesieniem do pomieszczeń Urzędu Miasta Poznania (ul. Zwierzyniecka 20).
- Wykonanie, dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia na potrzeby Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy - Biblioteka w Galerii
- Dostawa pierwszego wyposażenia Ośrodka Wsparcia i Aktywizacji Osób Starszych w Czernichowie
więcej: Meble »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





