To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-10-26
Gorzów Wielkopolski: Utylizacja eternitu
Numer ogłoszenia: 373518 - 2009; data zamieszczenia: 26.10.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 312788 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp., ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie, tel. 095 7115340, faks 095 7115433.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Utylizacja eternitu.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Utylizacja eternitu znajdującego się w Gospodarstwie Rolnym w Siennie, Drzeniowie i Grabowie.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.11.00.00 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 29000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.10.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 9.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AZ-EKO Paweł Jóźwiak, ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Gora, kraj/woj. lubuskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 29000
- Oferta z najniższą ceną: 29000 oferta z najwyższą ceną: 110446,80
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO
- Wykonywanie drobnych napraw bieżących oraz świadczenie stałych usług konserwacyjnych ogólnobudowlanych w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-1
- Wykonanie robót zduńskich w lokalach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM 2, 3, 4 i 5
- Utrzymanie sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.
- Świadczenie całodobowych usług w zakresie opieki pielęgniarskiej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Nr 2 z filią "Dom w Połowie Drogi" w Gorzowie Wlkp.
- Modernizacja ewidencji gruntów i budynków Dla obrębów: 0015 Świerkocin, 0016 Kłopotowo, 0017 Oksza, 0018 Boguszyniec
- ,,DOSTAWA I MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH NA POTRZEBY WOJEWÓDZKIEGO SĄDU ADMINISTRACYJNEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM"
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa wewnętrznej klatki schodowej oraz wykonanie elementów p. poż. w istniejącym budynku głównym Samodzielnego Publicznego Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Rajczy wraz z budową chodnika - etap II"
- "Poprawa mobilności w gminie Głusk"
- Roboty rozbiórkowe i demontażowe w ZOL- etap I części budowlanej (Budowa obiektów podstawowych) w ramach umowy nr: KPOD.07.08-IP.10-0168/24/KPO/1155/2026/28
- "Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Publicznej Szkole Podstawowej w Chynowie"
- Rozbudowa drogi gminnej nr 107102L w miejscowości Kazimierzówka poprzez budowę pętli nawrotowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą
- Zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych dotyczących przebudowy i rozbudowy Amfiteatru Miejskiego w Wągrowcu
więcej: Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





