Ogłoszenie z dnia 2010-12-22
Warszawa: Zakup spuścizny rękopiśmiennej Adam Ważyka
Numer ogłoszenia: 369609 - 2010; data zamieszczenia: 22.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Biblioteka Narodowa, Al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6082271, 6082910, faks 022 6082624, 6082910.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup spuścizny rękopiśmiennej Adam Ważyka.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zakup spuścizny rękopiśmiennej Adam Ważyka.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 22.00.00.00 - Druki i produkty podobne 22.11.30.00 - Książki biblioteczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Katarzyna Ważyk, -, 00-556 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
- Małgorzata Skarzyńska, -, 04-817 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 150000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 150000,00
Oferta z najniższą ceną: 150000,00 / Oferta z najwyższą ceną: 150000,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Spuścizna rękopiśmienna Adama Ważyka jest własnością jedynych spadkobierczyń Adama Ważyka: Katarzyny Ważyk oraz Małgorzaty Skarzyńskiej i tylko te osoby mogą sprzedać Bibliotece Narodowej tę spuściznę.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na rzecz pracowników Zamawiającego, ich dzieci oraz osób towarzyszących
- "Rozbudowa systemu kontroli dostępu w siedzibach Urzędu" w formule zaprojektuj i wybuduj - numer postępowania 69/ZP/25
- Usługa polegająca na dozorze ekspozycji sal wystawowych w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Znak sprawy: DEF-ZP.KC.8.2401.14.2025
- Wykonanie dokumentacji projektowych na usunięcie nieprawidłowości stanu lewego wału rzeki Opawy w m. Boboluszki, Bliszczyce - usuwanie szkód powodziowych
- Dostawa materiałów konstrukcyjnych Alloy 718 na wykonanie komponentów składowych autoklawów amonotermalnych A-12
- "Usługa w zakresie lunchu i przerwy kawowej dla uczestników szkoleń - 480 os." w projekcie FERS.04.15-IP.07-0006/24
więcej: przetargi w Warszawie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





