Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2013-09-05
Numer ogłoszenia: 361020 - 2013; data zamieszczenia: 05.09.2013
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 350300 - 2013 data 29.08.2013 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4324450, fax. 012 4324451.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.1.7).
- W ogłoszeniu jest: tak, liczba części: 9..
- W ogłoszeniu powinno być: tak, liczba części: 13.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.4.4).
- W ogłoszeniu jest: 06.09.2013 godzina 10:00.
- W ogłoszeniu powinno być: 11.09.2013 godzina 10:00.
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- Dostawa i instalacja wyposażenia aparaturowego realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E"
- Remont okładzin w przebieralniach oraz przedsionkach szatni, malowanie pomieszczeń , remont posadzki plaży basenowej w miejscach uszkodzeń w Zespole Krytych Pływalni AKF w Krakowie
- dostawa zestawu komputerowego stacjonarnego/stacji roboczej z wyposażeniem dla WIEiT - DE-dzp.272-389/25
- zapewnienie sali konferencyjnej na potrzeby przepr. pisemnego egzaminu dla kandydatów na wizytatorów akredytacyjnych POZ zwanym dalej "wydarzeniem" w dniu 25 lipca 2025 r. w Krakowie (woj.małopolskie)
- dostawa sprzętu medycznego cz. III na potrzeby Multidyscyplinarnego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 5 Wojskowym Szpital Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Krakowie
- Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników wydarzeń i spotkań organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.