To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-12-14
Warszawa: Modernizacja styku z Internetem w KG PSP obejmująca dostawę 4 urządzeń sieciowych
Numer ogłoszenia: 359699 - 2010; data zamieszczenia: 14.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 329997 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5233334, faks 022 5233332.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Modernizacja styku z Internetem w KG PSP obejmująca dostawę 4 urządzeń sieciowych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja styku z Internetem w KG PSP obejmująca dostawę 4 urządzeń sieciowych.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 32.42.80.00 - Modernizacja sieci 32.42.20.00 - Elementy składowe sieci .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- TRECOM Sp. z o.o., Mokotowska 4/6, 00-641 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 245900,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 155073,48
Oferta z najniższą ceną: 155073,48 / Oferta z najwyższą ceną: 170154,61
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Zaprojektowanie i budowa oświetlenia przejść dla pieszych na dr. kr. woj mazowieckiego z podziałem na 3 zadania: 1)DK62 w m. Soczewka 2)DK10 na odc. Żytowo-Milewko 3)DK10 na odc. Józefowo-Studzieniec
- Usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych w budynkach Delegatur Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości
- DOSTAWA GAZU WYSOKOMETANOWEGO DO OBIEKTÓW PAŻP
- Usługa badawcza obejmująca przeprowadzenie badania CATI+CAWI mixed-mode w ramach projektu badawczego pt. "Naruszanie relacji w międzynarodowej współpracy MŚP"
- Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z roztworem wzbogacającym do KKP o pojemności 500 ml
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych część nr 1: Nalewki 6 m 37 (ADK-1), część nr 2: Al. Jerozolimskie 11/19 m 27 (ADK-2), część nr 3: Górnośląska 10 m 14 (ADK-6)
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup komputerów typu All-In-One, licencji na oprogramowania, sprzętu i akcesoriów komputerowych
- Zakup i dostawa urządzeń sieciowych oraz oprogramowania w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd".
- Modernizacja sieci WI-FI w Ośrodku Przetwarzania Informacji - Państwowym Instytucie Badawczym
- Zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej im. Julina Tuwima w Inowłodzu "Utworzenia pracowni komputerowej"
- Zakup sprzętu sieciowego i oprogramowania wraz z dostawą i wdrożeniem
- "Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Giżycku"
więcej: Elementy składowe sieci »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





