Ogłoszenie z dnia 2010-12-13
Gdańsk: Dostawa sprzętu informatycznego dla KWP w Gdańsku
Numer ogłoszenia: 356989 - 2010; data zamieszczenia: 13.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, ul. Okopowa 15, 80-819 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. 058 3214817, faks 058 3214810.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu informatycznego dla KWP w Gdańsku.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa sprzętu informatycznego dla KWP w Gdańsku.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ALICO Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 481, 80-309 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 14590,16 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 17147,10
Oferta z najniższą ceną: 17147,10 / Oferta z najwyższą ceną: 19190,60
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytanie o cenę na podstawie art. 70 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Przedmiotem zamówienia są dostawy powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, a wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 uPzp.
INNE PRZETARGI Z GDAŃSKA
- Dostawa playerów multimedialnych na potrzeby wystawy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
- ŚWIADCZENIE USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH W SIECI TELEFONII KOMÓRKOWEJ NA POTRZEBY POLICJI WOJ. POM.OBEJMUJĄCYCH AKTYWACJĘ I OBSŁUGĘ KART SIM.
- dostawa sprzętu komputerowego
- "Budowa dróg dla pieszych w ciągu DK 21 i 22 na terenie województwa pomorskiego" z podziałem na 4 części
- Budowa magazynów energii w Hali Ergo Arena
- Wykonanie robót budowlanych wielobranżowych związanych z remontem pom. 0.33 i 0.36 w bud. dydaktycznym Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku przy Al. Zwycięstwa 41/42
więcej: przetargi w Gdańsku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zintegrowany system cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Starym Dzierzgoniu
- "Cyberbezpieczne wodociagi w Gminie Mikołajki Pomorskie"
- 30.2026 Dostawa stacji roboczej do obsługi mikroskopu Nanolive na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
- Zakup uzupełniającej infrastruktury sprzętowej niezbędnej do prowadzenia procesu digitalizacji muzealiów i archiwaliów wraz z zakupem licencji oprogramowania" - postępowanie III
- dostawa sprzętu komputerowego
- ZAKUP I DOSTAWA ORAZ MONTAŻ SPRZĘTU MULTIMEDIALNEGO, SPRZĘTU DRUKUJĄCEGO I NISZCZAREK WRAZ Z INSTALACJĄ I KONFIGURACJĄ URZĄDZEŃ Z KPO (...)- POSTĘPOWANIE II
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





