To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-09-20
Racibórz: Szkolenie edukacujne moduł I profilaktyka uzaleznien, moduł II profilaktyka zdrowia
Numer ogłoszenia: 356558 - 2012; data zamieszczenia: 20.09.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 315818 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Sienkiewicza 1, 47-400 Racibórz, woj. śląskie, tel. 032 4152650, faks 032 4190659.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Szkolenie edukacujne moduł I profilaktyka uzaleznien, moduł II profilaktyka zdrowia.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 3.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) zorganizowanie i przeprowadzenie usługi edukacyjnej dla 15 uczestników w podziale na dwie grupy , 2) łączna ilość godzin zajęć grupowych przypadająca na moduł I i II to 20 godzin lekcyjnych, 3) na jedną grupę przypada 10 godzin lekcyjnych zajęć, 4) zajęcia grupowe muszą odbywać się w godz. od 8.00-17.15, 5) uczestnikom przysługują dwie 15 min.przerwy kawowe nie wliczane do czasu trwania zajęć, 6) w jednym dniu zajęć uczestniczą następująco po sobie dwie grupy I grupa od 8.00-12.30, II gr. 12.45-17.15 7) spotkanie należy zrealizować w terminie 4-5.10.2012 lub 11-12.10.2012 r 8) Moduł I - (5 godzin na grupę) program musi obejmować następujące zagadnienia: a) prawdy i mity na temat alkoholu, narkotyków, sterydów i papierosów b) co wiem o alkoholu, narkotykach, sterydach i papierosach c) co to jest uzależnienie, od czego można się uzależnić i co o tym decyduje d) dlaczego ludzie sięgają po środki uzależniające (zwłaszcza młodzi) e) wpływ środków uzależniających na organizm f) wpływ środków masowego przekazu na temat przekonań dotyczących środków psychoaktywnych g) zjawisko-utraty kontroli - autodiagnoza h) konsekwencje uzależnienia od środków psychoaktywnych i) czy umiem powiedzieć (nie)? j) znaczenie rodziny k) HIV i AIDS 9) Moduł II- (5 godzin na grupę) program musi obejmować następujące zagadnienia a) edukacja kobiet w zakresie wiedzy na temat raka szyjki macicy, raka piersi i badań profilaktycznych, b) pozytywne skutki wczesnego wykrycia nowotworu oraz eliminacji obaw pacjentek przed wizytą u ginekologa, c) edukacja kobiet i mężczyzn w zakresie wiedzy na temat raka jelita grubego i badań profilaktycznych, d) pozytywne skutki wczesnego wykrycia nowotworu oraz eliminacje obaw pacjentów przed wizytą u lekarza, e) edukacja mężczyzn w zakresie wiedzy na temat prostaty i badań profilaktycznych, f) pozytywne skutki wczesnego wykrycia schorzenia oraz eliminacje obaw pacjentów przed wizytą u lekarza.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.32.00.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji komputerów osobistych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Projektu aktywizacji i integracji zawodowej osób bezrobotnych w Raciborzu DROGA do PRACY w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1 Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.09.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"PRACOWNIA TERAPII I PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ" KRZYSZTOF CZEKAJ
jakie przetargi wygrała firma
"PRACOWNIA TERAPII I PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ" KRZYSZTOF CZEKAJ
- Krzysztof Czekaj Pracownia Terapii i Profilaktyki Uzależnień, ul.Ziemowita 6/5, 44-100 Gliwice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 4800,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 2000,00
Oferta z najniższą ceną: 2000,00 / Oferta z najwyższą ceną: 2000,00
Waluta: PLN.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





