To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-12-08
Police: Jak otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą.
Numer ogłoszenia: 352515 - 2010; data zamieszczenia: 08.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 198297 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy w Policach, ul. Tadeusza Kościuszki 5, 72-010 Police, woj. zachodniopomorskie, tel. 091 4240860, faks 091 3176681.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Jak otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą..
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn. Jak otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do założenia własnej firmy oraz przygotowanie osób bezrobotnych do ubiegania się o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy w Policach. Ilość uczestników: 60 osób (4 grupy po 15 osób) bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach. Zakres tematyczny szkolenia ma zawierać 60 godzin zegarowych przypadających na jednego uczestnika. Szkolenie należy zrealizować według planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 30 godzin zegarowych w tygodniu. Zajęcia muszą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku, po 6 godzin zegarowych dziennie. Wymaga się, aby egzamin odbył się w godzinach szkolenia. Szkolenie należy przeprowadzić w granicach administracyjnych miasta Polic lub Szczecina.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00 - Usługi szkoleniowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.08.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego - Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości,70 - 035 Szczecin, ul. Kolumba 86, 70-035 Szczecin, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 60000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 32880,00
Oferta z najniższą ceną: 30900,00 / Oferta z najwyższą ceną: 58560,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z POLIC
- Pełnienie nadzoru autorskiego w pełnym zakresie przy realizacji inwestycji pn. "Budowa drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi powiatowej Nr 3917Z Dobra - Lubieszyn"
- Dostawa urządzeń grzewczych, wstrząsarek wraz z akcesoriami do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
- Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza oraz wspieranie rozwoju elektromobilności poprzez zakup pojazdu hybrydowego typu plug-in (PHEV) oraz pojazdu elektrycznego.
więcej: przetargi w Policach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup symulatora do malowania natryskowego wraz ze szkoleniem.
- Zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleniowego dla kadry pracującej w Biurach Informacji i Wsparcia Kulturowego.
- PODN.ZP.321.6.2026 jest przygotowanie programu i przeprowadzenie szkolenia dla nauczycieli - dyrektorów, wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych, przedstawicieli jst zajmujących się oświatą
- Sukcesywne świadczenie usług w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń i kursów dla uczniów i nauczycieli będących uczestnikami projektu"24kroki do rozwoju-każdy inny,każdyważny,wszyscyrówni
- Kompleksowy program rozwojowy z zakresu edukacji spersonalizowanej dla nauczycieli - SZKOŁA TUTORÓW
- Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik"
więcej: Usługi szkoleniowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





