To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-09-14
Suwałki: wykonanie robót elewacyjnych budynku Domu Handlowego ARKADIA przy ul. Noniewicza 42A w Suwałkach
Numer ogłoszenia: 348558 - 2012; data zamieszczenia: 14.09.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 296410 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach, ul. Teofila Noniewicza 42A, 16-400 Suwałki, woj. podlaskie, tel. 87 5666106, faks 87 5667497.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: wykonanie robót elewacyjnych budynku Domu Handlowego ARKADIA przy ul. Noniewicza 42A w Suwałkach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót elewacyjnych budynku Domu Handlowego ARKADIA przy ul. Noniewicza 42A w Suwałkach zgodnie z zakresem prac zamieszczonym w załączonej dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej SIWZ. Na dokumentację projektową stanowiącą załącznik nr 2 do niniejszej SIWZ, opisującą zakres wykonanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: - projekt; - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; - Przedmiar robót. Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca robót i jego otoczenia. Koszty dokonania wizji lokalnej miejsca robót poniesie Wykonawca. Wykonawca, na koszt własny, zagospodaruje wszelkie powstałe odpady zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach (tekst jednolity: Dz.U. z 2010 r. Nr 185, poz. 1243 z późn. zm.). Wykonawca zobowiązany jest udzielić na zastosowane materiały i wykonane roboty budowlane minimum 3-letniej gwarancji jakości, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego bez uwag (bez zastrzeżeń). W przypadku zaoferowania krótszych lub braku podania okresów gwarancji Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 89 ust. 1 pkt. 2 ustawy. Wykonawca zobowiązany jest podać w formularzu ofertowym części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom. Wykonawca odpowiada za działania i zaniechania ewentualnych podwykonawców, jak za własne. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.43.10.00 - Kładzenie płytek 45.45.30.00 - Roboty remontowe i renowacyjne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.09.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE SP. Z O.O.
- Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,, ul. Tytoniowa 4, 16-300 Augustów, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 136467,60 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 135306,84
Oferta z najniższą ceną: 135306,84 / Oferta z najwyższą ceną: 139588,06
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SUWAŁK
- Remont pawilonu "A" w Areszcie Śledczym w Suwałkach wraz z wymianą drzwi więziennych w celach mieszkalnych.
- "Przebudowa kanalizacji deszczowej w rejonie Zalewu Arkadia wraz z separatorem zlokalizowanym przy ul. Zastawie oraz Wylotem przy ul. Wojska Polskiego".
- Konserwacja nawierzchni dróg - dojazdów pożarowych i dróg istotnych z punktu widzenia zabezpieczenia przeciwpożarowego lasów Wigierskiego Parku Narodowego
- Przebudowa ulicy Wylotowej i Kolejowej wraz ze skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 655 (ul. Północna) oraz niezbędną infrastrukturą - zaprojektuj i wybuduj
- Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Suwałkach - ochrona p.poż.
- Zakup i dostawa warzyw i owoców oraz jaj na III kwartał 2025 dla Domu Pomocy Społecznej w Suwałkach
więcej: przetargi w Suwałkach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Rewitalizacja łuku triumfalnego znajdującego się w PAN DZiK w Jabłonnie, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1036/210 na terenie działki nr 4/5 w miejscowości Jabłonna, obr. 5, gmina Jabłonna
- Remont, termomodernizacja i kompleksowa modernizacja budynku Gminnego Przedszkola Publicznego w Cegłowie i Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Golach
- Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
- 2025 - Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
- "Adaptacja pracowni/warsztatów ZSP/BR" w ramach projektu "Bialscy uczniowie kompetentni, wykwalifikowani, aktywni zawodowo"
- Rozbudowa i przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Sielcach Lewych
więcej: Kładzenie płytek »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.