eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaDOSTAWA SPRZĘTU I URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Treść lub zakres tego przetargu uległy zmianie. Zobacz opublikowaną do tego przetargu poprawkę.

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2011-10-21

Warszawa: DOSTAWA SPRZĘTU I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Numer ogłoszenia: 346110 - 2011; data zamieszczenia: 21.10.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 208505 - 2011r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Wojskowa Akademia Techniczna, ul. Kaliskiego 2, 00-908 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6837865, faks 022 6837977.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA SPRZĘTU I URZĄDZEŃ BIUROWYCH.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń biurowych Zadanie nr 1: Dostawa skanera stolikowego do dokumentów Skaner stolikowy do dokumentów: płaski do szybkiego i dokładnego skanowania jedno-Iub dwustronnych dokumentów do formatu do A3-size, z automatycznym podajnikiem dokumentów na 200 arkuszy i ultrasonicznym wykrywaniem przypadków pobrania więcej niż jednego arkusza. Formaty od A6 do A3, skanowanie z prędkością 50 str. na min (100 obrazów na minutę), automatyczny podajnik dokumentów na 200 arkuszy, moduł druku dwustronnego(...) Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3 do SIWZ Zadanie nr 2: Dostawa dwóch szaf metalowych na akta kl. B oraz sejfu metalowego na akta kl. B -Szafa metalowa na akta kl. B. o wymiarach 1850 x 800-900 x 500. Korpus szafy, drzwi, i inne elementy konstrukcyjne wykonane z blachy ze stali konstrukcyjnej, o grubości co najmniej 3 mm, zabezpieczone przed korozją. Połączenia korpusu szafy powinny zapewnić mu dostateczną sztywność. Drzwi szafy jednoskrzydłowe, wyposażone w mechanizm ryglowy blokujący je na co najmniej trzech krawędziach systemem ruchomym(...) -Sejf metalowy na akta kl. B o wymiarach 1000 x 600 x 500. Korpus sejfu, drzwi i inne elementy konstrukcyjne wykonane z blachy ze stali konstrukcyjnej, o grubości co najmniej 3 mm, zabezpieczone przed korozją. Połączenia korpusu szafy powinny zapewnić mu dostateczną sztywność. Drzwi sejfu jednoskrzydłowe, wyposażone w mechanizm ryglowy blokujący je na co najmniej trzech krawędziach systemem ruchomym(...) Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3A do SIWZ Zadanie nr 3: Dostawa serwera -Serwer. Procesor Intel Xsenon3460/2,80 GHz, 8MB cache/.Chpset Intel 3420 Server Chpset. Pamięć RAM 4 GB ECC DDR3 PC-1066 (2x2GB). Kontroler RAID: LSI SATA II Controller /RAID 0/1/10/. Konfiguracja RAID: wyłączony (zai9nstalowany, gotowy do właczenia w terminie późniejszym). Dysk twardy: dwa po 500 GB /7200 rpm, 32 MB cache/. Karty sieciowe; PRO/1000 server Network (zintegrowane) + Intel PRO/1000 Server Network. Kabel Enthert: kabel sieciowy CAT 5e - 3 metry. Napęd optyczny: DVD-RW 16x. Obudowa: Tower z opcja konwersji do 5U (4000W). System operacyjny: MS Windows Server Standart 2008 PL + 5CAL. Gwarancja: 3 lata D2D (door-to-door) Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3B do SIWZ..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.52.00.00 - Skanery 48.82.00.00 - Serwery 39.13.21.00 - Szafy na akta .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   

Nazwa: Zadanie nr 1:Dostawa skanera stolikowego do dokumentów Skaner stolikowy do dokumentów: płaski do formatu do A3-size, z automatycznym podajnikiem dokumentów na 200 arkuszy i ultrasonicznym wykrywaniem przypadków pobrania więcej niż jednego arkusza. Formaty od A6 do A3, skanowanie z prędkością 50 str. na min (100 obrazów na minutę), automatyczny podajnik dokumentów na 200 arkuszy, moduł druku dwustronnego(...) Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3 do SIWZ

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.09.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • TOPADVERT, ul. Mińska 69 lok. 26/27, 03-828 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 14000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 14629,62

  • Oferta z najniższą ceną: 14629,62 / Oferta z najwyższą ceną: 17343,00

  • Waluta: PLN.

Część NR: 2   

Nazwa: Zadanie nr 2: Dostawa dwóch szaf metalowych na akta kl. B oraz sejfu metalowego na akta kl. B. Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3A do SIWZ

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.09.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • LOBBY MEBLE SP.Z O.O., ul. Doroszyńskiego 15, 80-381 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11840,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 9216,39

  • Oferta z najniższą ceną: 9216,39 / Oferta z najwyższą ceną: 9525,12

  • Waluta: PLN.

Część NR: 3   

Nazwa: Zadanie nr 3: Dostawa serwera. Wszystkie parametry szczegółowo opisane w załączniku nr 3B do SIWZ.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.09.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • TOPADVERT, ul. Mińska69 lok. 26/27, 03-828 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 8000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 6178,29

  • Oferta z najniższą ceną: 6178,29 / Oferta z najwyższą ceną: 7890,45

  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.