To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-10-02
Zielona Góra: PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW DO PRZEKAZANIA WYKONAWCY I KONCESJONARIUSZOWI PRAC PASA AUTOSTRADY A-2
Numer ogłoszenia: 343154 - 2009; data zamieszczenia: 02.10.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 295802 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, ul. Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra, woj. lubuskie, tel. 068 3255313, 3271068, 3271069, faks 068 3253468.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW DO PRZEKAZANIA WYKONAWCY I KONCESJONARIUSZOWI PRAC PASA AUTOSTRADY A-2.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Przygotowanie materiałów do przekazania Wykonawcy i Koncesjonariuszowi pasa autostrady A-2 polegające na: 1. Wznowieniu po obu stronach zewnętrznej granicy pasa autostrady A-2 z uzupełnieniem brakującej stabilizacji znakami granicznymi Wykonawcy na odcinkach: Odcinek 5.1 Świecko - Rzepin KM 1+995 - 20+450 Odcinek 5.2 Rzepin - Torzym KM 20+450 - 35+000 Odcinek 5.3 Torzym - Łagów KM 35+000 - 51+000 oraz dodatkowo odcinek 5.4 Łagów - Jordanowo KM 51+000 - 66+000 w punktach wskazanych przez Zamawiającego 2. Przekazaniu granic pasa drogowego odcinków 5.1, 5.2, 5.3 Koncesjonariuszowi i Wykonawcy prac budowlanych; 3. Przygotowaniu dokumentacji geodezyjnej w postaci wykazu współrzędnych pasa autostrady, osnowy pomiarowej, osnowy wysokościowej z wykazem reperów wysokościowych z opisami topograficznymi i mapy ewidencyjnej trasy w skali 1:2000 obejmującą numerację punktów granicznych, w trzech egzemplarzach dla każdego z trzech odcinków 5.1, 5.2, 5.3 w wersji papierowej i elektronicznej, przekazaniu Zamawiającemu dodatkowo mapy w wersji elektronicznej z wykazem współrzędnych; 4. Dokonaniu na odcinku 5.4 tylko stabilizacji i wznowienia granic w punktach wskazanych przez Zamawiającego i przekazaniu Zamawiającemu tabelarycznego zestawienia zastabilizowanych punktów z określeniem numeru i typu stabilizacji.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.35.32.00 - Usługi opomiarowania 71.35.40.00 - Usługi sporządzania map .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 87000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.09.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- GEORANGE Usługi Geodezyjne Łukasz Antkiewicz, ul. Błażeja 4D/13, 61-608 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 87000
- Oferta z najniższą ceną: 87000 oferta z najwyższą ceną: 203400
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ZIELONEJ GÓRY
- Zakup oraz dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z ładowaczem czołowym, chwytakiem do drewna oraz przyczepą jednoosiową
- Świadczenie usł. konserw. instalacji c.o. i c.w.u., obsługa i konserwacja kotłowni oraz pełn. dyżurów techn. w zakresie c.o., c.w.u., z.w., kanalizacji i instal. elektr. w bud. administr. przez ZGM..
- Wyposażenie laboratorium CKZiU w Żarach
- "Usługa ochrony osób i mienia oraz świadczenie usług recepcyjnych i obsługi szatni w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze"
- Przeprowadzenie kursu spawania ( powiat krośnieński)
- Przeprowadzenie kursu dla nauczycieli - Projektowanie stron internetowych (powiat zielonogórski)
więcej: przetargi w Zielonej Górze »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- usługa wyboru jednostki wykonawstwa geodezyjnego w celu wykonania opracowań geodezyjnych
- Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla gminy Nowe Miasto nad Pilicą - obiekt 2
- Mobilność miejska w ŻOF. Rozwój infrastruktury rowerowej i pieszej na terenie gmin powiatu żyrardowskiego - Rozwój infrastruktury rowerowej i pieszej na terenie gminy Radziejowice (Trasa R4)"
- Prac geodezyjnych i kartograficznych obejmujących wykonanie map z projektem podziału nieruchomości, obejmujących 14 działek, położonych w województwie kujawsko-pomorskim, powiat miasto Bydgoszcz
- Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębów ewidencyjnych Orzeszówka, Wola Orzeszowska i Wrzoski położonych w jednostce ewidencyjnej Miedzna
- Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. "Rozbudowa części technologicznej SUW Koluszki wraz z budową zbiornika wody uzdatnionej"
więcej: Usługi opomiarowania »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





