Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2011-12-13
Numer ogłoszenia: 329085 - 2011; data zamieszczenia: 13.12.2011
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 318035 - 2011 data 05.12.2011 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 71 3689584, fax. 71 36 89 583; 36 89 234.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: CZĘŚĆ NR2.
- W ogłoszeniu jest: Stapler liniowy jednorazowego użytku o długości 30 mm, załadowany ładunkiem do tkankinaczyniowej, normalnej lub grubej, zawierający zszywki wykonane z tytanu bądź ładunek do tkanki naczyniowej, normalnej i grubej(ze zszywkami tytanowymi) zawierający dopychacz integralnie połączone z ładunkiem dla zapewnienia każdorazowo właściwego formowania zszywek, do staplera wielorazowego użytku (możliwy do sterylizacji parowej lub w systemie STERAD). Zamawiający oczekuje nieodpłatnego użyczenia 6 sztuk stalowego staplera liniowego wielorazowego o długości 55-60 mm na czas trwania umowy przetargowej. Zamawiający określi rozmiar zszywek każdorazowo przy składaniu zamówienia..
- W ogłoszeniu powinno być: Stapler liniowy jednorazowego użytku o długości 30 mm, załadowany ładunkiem do tkankinaczyniowej, normalnej lub grubej, zawierający zszywki wykonane z tytanu bądź ładunek do tkanki naczyniowej, normalnej i grubej(ze zszywkami tytanowymi) zawierający dopychacz integralnie połączone z ładunkiem dla zapewnienia każdorazowo właściwego formowania zszywek, do staplera wielorazowego użytku (możliwy do sterylizacji parowej lub w systemie STERAD). Zamawiający oczekuje nieodpłatnego użyczenia 6 sztuk stalowego staplera liniowego wielorazowego o długości 30 mm na czas trwania umowy przetargowej. Zamawiający określi rozmiar zszywek każdorazowo przy składaniu zamówienia..
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: CZĘŚĆ 6.
- W ogłoszeniu jest: Klipsy tytanowe średnie (M/L) pakowane po 6 szt. w magazynku, współpracujące z wielorazową klipsownicą. Zamawiający oczekuje użyczenia 5 szt. klipsownic wielorazowych przeznaczonych do zabiegów na otwarto oraz 2 sztuk klipsownic do zabiegów laparoskopowych na czas trwania umowy przetargowej z możliwością odkupienia po czasie trwania umowy za 1,00PLN. SZT. 216.
- W ogłoszeniu powinno być: Klipsy tytanowe średnie (M/L) pakowane po 6 szt. w magazynku, współpracujące z wielorazową klipsownicą. Zamawiający oczekuje użyczenia 5 szt. klipsownic wielorazowych przeznaczonych do zabiegów na otwarto oraz 2 sztuk klipsownic do zabiegów laparoskopowych na czas trwania umowy przetargowej z możliwością odkupienia po czasie trwania umowy za 1,00PLN. MAGAZYNKÓW. 216.
INNE PRZETARGI Z WROCŁAWIA
- SZP/243-010/2026_Dostawa laboratoryjnej wyparki rotacyjnej z oprzyrządowaniem - 1 szt. dla Katedry Chemii Bioorganicznej, K-16 Politechniki Wrocławskiej.
- Przeprowadzenie szkolenia z uniwersalnego projektowania kształcenia dla kadry dydaktycznej UPWr, na potrzeby projektu "Kompleksowy ekosystem dostępności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu"
- Usługi rezerwacji, sprzedaży i dostarczenia biletów lotniczych na potrzeby Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego.
- Remont zabytkowego pałacu siedziby KOWR OT Wrocław, Sekcji Zamiejscowej w Legnicy, położonego na dz. nr 34/19 przy ul. Jaworzyńskiej 199, obr. 0026 Ludwikowo powiat legnicki.
- Zakup samochodu osobowego i ciężarowego o dmc 3,5t dla Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu
- SZP/243-009/2026 Dostawa krzeseł przeznaczonych do laboratorium STEAM w filii: Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy
więcej: przetargi w Wrocławiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





