Ogłoszenie z dnia 2010-02-04
Warszawa: Promocja Miasta stołecznego Warszawy podczas imprezy VIVA CMET AWARD 2010
Numer ogłoszenia: 32682 - 2010; data zamieszczenia: 04.02.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Stołeczne Warszawa, Pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. (+48 22) 443 14 00, faks (+48 22) 443 14 02.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Promocja Miasta stołecznego Warszawy podczas imprezy VIVA CMET AWARD 2010.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia publicznego obejmuje: Świadczenia promocyjne na rzecz Miasta Stołecznego Warszawy, polegające na: Kampanii w mediach telewizyjnych -emisja spotów promujących Imprezę na antenie Viva Polska z podaniem nazwy Miasta Stołecznego Warszawy oraz nawiązujących do Roku Chopinowskiego 2010. Kampanii w internecie umieszczenie informacji o dzwonkach na telefon z F. Chopinem oraz linku do serwisu Miasta Stołecznego Warszawy na stornie Viva Comet Awards, umieszczenie logo Miasta Stołecznego Warszawy na stronie internetowej Viva Comet Awards z dopiskiem Na Viva Comet Awards zaprasza Miasto Stołeczne Warszawa wyświetlanie billboardu zawierającego logo Miasta Stołecznego Warszawy oraz promującego Imprezę na serwisach internetowych Viva, produkcja billboardu o wymiarach 710x100mm promującego Miasto Stołeczne Warszawę oraz emisja w serwisach viva-tv.pl i mtv.pl, zamieszczenie na stronach www.viva-tv.pl i www.s2o.tv stałej informacji o Imprezie, 4 dedykowane mailingi wysyłane do bazy użytkowników biuletynu Vivy, zawierające informacje o nagrodach Viva Comet Awards wraz z dopiskiem Na galę zaprasza Miasto Stołeczne Warszawa, zamieszczenie podkładu muzycznego w serwisie Viva Comet Awards z wykorzystaniem utworów F. Chopina, będącego ogólną oprawą Imprezy Umieszczeniu informacji prasowej o Imprezie: w Newsleterze MTVNP Radar MTV, wysyłanym do dziennikarzy w całej Polsce, na Blogu PR Girls, w Newsleterze MTVNP Radar MTV, będącej podsumowaniem Imprezy. Zapewnienie obecności Zamawiającego podczas Imprezy poprzez udostępnienie powierzchni na terenie realizacji Imprezy w miejscach zaakceptowanych przez Miasto w celu zorganizowania indywidualnie zaaranżowanego stoiska promocyjnego, powierzchnia ok. 25 m2 , atrakcyjna lokalizacja, w celu umieszczenia bannerów, roll-upów i balonów na terenie imprezy, ilość do uzgodnienia..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.34.22.00 - Usługi w zakresie promocji .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 29.01.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- MTV Networks Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 197000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 229970,00
Oferta z najniższą ceną: 229970,00 / Oferta z najwyższą ceną: 229970,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b) ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Dla przedmiotowego postępowania można zastosować tryb zamówienia z wolnej ręki, gdyż jest spełniona przesłanka wyżej cytowanego artykułu tj.: przedmiotowe postępowanie może być zrealizowane przez jednego wykonawcę posiadającego wyłączne prawa autorskie do scenariusza, reżyserii i promocji koncertu VIVA Comet 2010.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Świadczenie usługi pielęgnacji zieleni na terenie dzielnicy Ochota
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych będących w 100 % własnością m. st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola, TZOM Młynów (7 lokali)
- Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej dla pracowników Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, regionalnych dyrekcji ochrony środowiska oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
- Remont posadzki w magazynie M4 w Lublińcu
- Opracowanie projektu doposażenia w instalację ciepłej wody użytkowej oraz wymiany centralnego ogrzewania, zimnej wody i instalacji kanalizacji sanit. w budynku przy ul. Krochmalnej 46 w Warszawie
- Świadczenie usług przygotowania i podania posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Realizacja działań reklamowych w podziale na 2 części
- Wykonanie 18 cykli realizacyjnych murali artystycznych na powierzchniach ściennych zlokalizowanych przy wejściu do stacji metra Centrum
- Współpraca z Influencerami na wybranych rynkach w celu promocji Warszawy w mediach społecznościowych
- Usługa organizacji wydarzenia pn. Festiwal Kariery
- Usługi na terenie Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej im. prof. J. Tumiłowicza, PIP-L w Glinnej, PIT w Glinnej oraz innych obiektów edukacyjnych i turystycznych Nadleśnictwa Gryfino w Glinnej w 2026 r.
- Działania informacyjno-promocyjne dla projektu "Budowa i przebudowa ostróg brzegowych w celu zapobiegania powodziom sztormowym i zabezpieczenia brzegu w km 368,31-370,51 oraz 375,90-378,50-gm.Rewal".
więcej: Usługi w zakresie promocji »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





