Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2015-11-26
Chełmiec: Wykonanie robót dodatkowych na zadaniu: Budowa Pływalni w Chełmcu nie objętych postępowaniem numer ZGKiM.271-14/2014 i umową nr 92/2014 z dnia 22.09.2014 r.
Numer ogłoszenia: 321242 - 2015; data zamieszczenia: 26.11.2015
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Roboty budowlane
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec, woj. małopolskie, tel. 0-18 4145631, faks 0-18 4145643 , strona internetowa www.chelmiec.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie robót dodatkowych na zadaniu: Budowa Pływalni w Chełmcu nie objętych postępowaniem numer ZGKiM.271-14/2014 i umową nr 92/2014 z dnia 22.09.2014 r..
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Wykonanie robót dodatkowych na zadaniu: Budowa Pływalni w Chełmcu nie objętych postępowaniem numer ZGKiM.271-14/2014 i umową nr 92/2014 z dnia 22.09.2014 r..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.14.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Podstawą do zastosowania tej procedury jest art. 67 ust. 1 pkt. 5b prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2004 nr 19 poz. 177), W związku ze zmianą lokalizacji stacji transformatorowej, której na etapie opracowania dokumentacji budowlanej i przetargu na wykonanie budynku krytej pływalni nie można było przewidzieć, zachodzi konieczność wykonania przyłącza energetycznego oraz przeniesienie montażu skrzynki pomiarowej zasilania głównego pływalni, Wykonanie przyłącza jest niezbędne do uruchomienia przedmiotowego zadania. Wprowadzenie ww. robót jest technologicznie związane z wykonaniem podstawowych elementów zamówienia. Ponadto pozwoli to na zachowanie tych samych parametrów i norm, co dla pozostałych elementów budynku oraz objęcie robót gwarancją przez tego samego wykonawcę. Wykonanie robót nie będzie miało wpływu na termin zakończenia zadania. Wykonanie zamówienia podstawowego jest uzależnione od wykonania niniejszego zamówienia dodatkowego.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A., ul. Przemysłowa 8, 28-300 Jędrzejów, kraj/woj. podkarpackie.
INNE PRZETARGI CHEŁMIEC
- Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do punktów poboru na terenie Gminy Zator
- Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do punktów poboru pozostających w użytkowaniu Gminy Przeciszów
- Przebudowa drogi gminnej łączącej przysiółki "Na Wygony" i "Na Rolę" w miejscowości Krasne Potockie
więcej: przetargi CHEŁMIEC »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa ul. Szkolnej w Pasymiu"
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy i Miasta Nisko w miejscowościach: Nowosielec, Kończyce i Racławice wraz z wymianą wodomierzy w Nowosielcu i Kończycach.
- Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wilków
- Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Altanka
- "Rozbudowa drogi powiatowej DP 3253S ul. Rubinowa i ul. Św. Marka w Miasteczku Śląskim"
- "Budowa oświetlenia drogowego w m. Drożków dz. nr 291/1, 305,306"
więcej: Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





