To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-11-26
Kielce: PROMOCJA PROJEKTU E-ŚWIĘTOKRZYSKIE BUDOWA
SYSTEMU INFORMACJI PRZESTRZENNEJ WOJEWÓDZTWA
ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Numer ogłoszenia: 320598 - 2015; data zamieszczenia: 26.11.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 267360 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, woj. świętokrzyskie, tel. 41 3421901, 3421677, 3421576, faks 41 3445265, 3445723.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: PROMOCJA PROJEKTU E-ŚWIĘTOKRZYSKIE BUDOWA SYSTEMU INFORMACJI PRZESTRZENNEJ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1.Przedmiotem zamówienia są działania mające na celu promocję Projektu, pn.:e-świętokrzyskie Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego, realizowanego w ramach RPO WŚ zgodne z wymaganiami dotyczącymi działań informacyjnych i promocyjnych, według Rozporządzenia Komisji (WE) nr 1828/2006 z dnia 8 grudnia 2006r. 2.Zamówienie zostało podzielone na 2 części, z dopuszczeniem składania ofert częściowych: część I zamówienia wykonanie projektu graficznego, wydruku oraz kolportażu insertów zamieszczanych w dzienniku o zasięgu regionalnym, obejmującym województwo świętokrzyskie, część II zamówienia kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowej konferencji naukowo - technicznej wraz z jedną konferencją prasową i warsztatami w drugi dzień konferencji - pn.: Konferencja podsumowująca realizację Projektu e-świętokrzyskie BudowaSystemuInformacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego oraz cateringiem. 3.Wykonawcy mogą złożyć ofertę na dwie części zamówienia lub wybraną część zamówienia. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawarty został w załączniku nr 1 do SIWZ. 5.Zamówienie musi zostać zrealizowane zgodnie z dokumentem pn.: Obowiązki Beneficjenta w zakresie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 (przyjętego Uchwałą NR 1836/13 Zarządu Województwa Świętokrzyskiego w dniu 24 kwietnia 2013 r.) dostępnym na stronie internetowej: http://www.2007-2013.rpo-swietokrzyskie.pl/s,95,Obowiazki_ Beneficjentow_w_zakresie_dzialan_informacyjnych_i_promocyjnych.html. 6.Wykonawca zobowiązany będzie do stałej współpracy i konsultacji z zamawiającym na każdym etapie realizacji przedmiotowego zamówienia. 7.Zamawiający zastrzega sobie możliwość kontrolowania realizacji przedmiotu zamówienia na każdym etapie prac. 8.Wykonawca zobowiązany będzie do pozostania z zamawiającym w stałym kontakcie i do informowania go na bieżąco o stanie przygotowań do organizowanej konferencji. 9.Zamawiający oczekuje od Wykonawcy na całym etapie realizowania zamówienia, należytej staranności, wysokiej jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego podejścia do jego wykonywania.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.29.41.00 - Artykuły informacyjne i promocyjne 79.34.22.00 - Usługi w zakresie promocji 79.82.40.00 - Usługi drukowania i dystrybucji 55.30.00.00 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 55.12.00.00 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 79.95.00.00 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie jest współfinansowane w ramach Indywidualnego Projektu Kluczowego Województwa Świętokrzyskiego p.n. e-świętokrzyskie Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego w ramach Działania 2.2 Budowa infrastruktury społeczeństwa informacyjnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: wykonanie projektu graficznego, wydruku oraz kolportażu insertów zamieszczanych w dzienniku o zasięgu regionalnym, obejmującym województwo świętokrzyskie
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.11.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ALTHERMEDIA Sp. z o.o Sp. k., al. Niepodległości 210 lok. 25, 00-608 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 7306,67 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 10418,20
Oferta z najniższą ceną: 10381,20 / Oferta z najwyższą ceną: 16000,00
Waluta: PLN .
Część NR: 2
Nazwa: kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowej konferencji naukowo - technicznej wraz z jedną konferencją prasową i warsztatami w drugi dzień konferencji - pn.: Konferencja podsumowująca realizację Projektu e-świętokrzyskie Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego oraz cateringiem
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 16.11.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 11.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Fundacja Rozwoju Rynku Pracy PERSPEKTYWA, os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, kraj/woj. świętokrzyskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 30716,16 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 36592,50
Oferta z najniższą ceną: 27000,00 / Oferta z najwyższą ceną: 87772,55
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Świadczenie usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników Oddziału ZUS w Kielcach oraz podległych jednostek terenowych
- Przebudowa ul. Fosforytowej w Kielcach na odcinku ok. 510 m od ul.Podklasztornej do skrzyżowania z ul. Krzemionkową. Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce - Kielce bez dziur
- Dostawa komputerów i drukarek
- Usługi serwisowania i naprawy sprzętu medycznego w okresie 1 roku
- Usługi związane z przeglądem, naprawą oraz wzorcowaniem analizatorów do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu działających na zasadzie analizy elektrochemicznej typu Alco-Sensor IV, V
- Dostawa akcesoriów laboratoryjnych
więcej: przetargi w Kielcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Organizacja szkolenia dla pracowników Wydziału Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie
- Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych podczas XXXIX Konferencji z cyklu: Zagadnienia Surowców Energetycznych i Energii w Gospodarce Krajowej.
- Zaprojektowanie i wykonanie strefy promocyjnej Miasta Poznania
- Organizacja konferencji międzynarodowych
- Sukcesywny druk oraz dostawa materiałów promocyjnych i informacyjnych w roku 2026 dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.
- Świadczenie usług dla uczestników projektu "PROFESJONALNE USŁUGI"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





