eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi BolesławiecBudowa przedszkola we wsi Kruszyn (3)

Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie



Ogłoszenie z dnia 2016-09-30

Ogłoszenie nr 316336 - 2016 z dnia 2016-09-30 r.

Bolesławiec:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DOTYCZY:

Ogłoszenia o zamówieniu

INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU

Numer: 315811
Data: 30/09/2016

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Wójt Gminy Bolesławiec, Krajowy numer identyfikacyjny 53373600000, ul. ul. Teatralna  , 59700   Bolesławiec, woj. dolnośląskie, tel. 757 323 221, faks 757 351 783.
Adres strony internetowej (url): www.gminaboleslawiec.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej, pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne:

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:

Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: III
Punkt: 7
W ogłoszeniu jest: Ponadto Wykonawca dołącza do oferty: 1.1.Wypełniony, (zawierający imię i nazwisko, nazwę firmy i dokładny adres Wykonawcy, NIP, nr tel./fax, e-meil), oznaczony datą, sporządzony wg wzoru. Zał. nr 1 Formularz Oferty i właściwie podpisany Formularz Oferty określający i zawierający m.in.: 1) Cenę ryczałtową za wykonanie pełnego zakresu zamówienia. 2) Okres gwarancji jakości (min. 36 miesięcy). 3) Termin wykonania (max do 90 dni od podpisania umowy). 4) Informacje o wadium i nr konta, na który należy je zwrócić, 1.1. Oświadczenia Wykonawcy: 1.1.1. o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania ( wg wzoru zał. nr 2), 1.1.2. o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wg wzoru zał. nr 3) oraz 1.1.3. Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane - wg wzoru zał. nr 4 Doświadczenie Zawodowe) Wykaz dotyczy zamówień podobnych do przedmiotu zamówienia (patrz Rozdział V pkt 2 ppkt 2.3.2 SIWZ) tj. obiektu kubaturowego użyteczności publicznej o powierzchni zabudowy nie mniejszej niż 300 m2. 1.1.4 Informację o osobie, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy - wg wzoru zał.nr 5 Potencjał Kadrowy. 1.2. Pełnomocnictwo złożone w formie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie; a) W przypadku podpisywania oferty przez osoby nie wymienione w odpisie z właściwego rejestru - pełnomocnictwo do podpisania oferty lub podpisania oferty i zawarcia umowy. b) W przypadku podmiotów występujących wspólnie Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (art.23 ust.2 upzp). Pełnomocnictwo do pełnienia takiej funkcji, wystawione zgodnie z wymogami ustawowymi, podpisane przez prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z Wykonawców, musi być dołączone do oferty. 1.3 Zobowiązanie innego podmiotu, na zasobach którego polega Wykonawca, do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia - wg wzoru zał. nr 7 ( jeżeli dotyczy). 1.4. Wspólny udział wykonawców 1.4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 1.4.2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenia i informacje o których mowa w ppkt 1.1.1. (zał. nr 2) ppkt 1.1.2. ( zał. nr 3) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te mają potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw wykluczenia.
W ogłoszeniu powinno być: Ponadto Wykonawca dołącza do oferty: 1.1.Wypełniony, (zawierający imię i nazwisko, nazwę firmy i dokładny adres Wykonawcy, NIP, nr tel./fax, e-meil), oznaczony datą, sporządzony wg wzoru. Zał. nr 1 Formularz Oferty i właściwie podpisany Formularz Oferty określający i zawierający m.in.: 1) Cenę ryczałtową za wykonanie pełnego zakresu zamówienia. 2) Okres gwarancji jakości (min. 60 miesięcy). 3) Termin wykonania (max do 180 dni od podpisania umowy). 4) Informacje o wadium i nr konta, na który należy je zwrócić, 1.1. Oświadczenia Wykonawcy: 1.1.1. o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania ( wg wzoru zał. nr 2), 1.1.2. o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wg wzoru zał. nr 3) oraz 1.1.3. Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane - wg wzoru zał. nr 4 Doświadczenie Zawodowe) Wykaz dotyczy zamówień podobnych do przedmiotu zamówienia (patrz Rozdział V pkt 2 ppkt 2.3.2 SIWZ) tj. obiektu kubaturowego użyteczności publicznej o powierzchni zabudowy nie mniejszej niż 300 m2. 1.1.4 Informację o osobie, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy - wg wzoru zał.nr 5 Potencjał Kadrowy. 1.2. Pełnomocnictwo złożone w formie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie; a) W przypadku podpisywania oferty przez osoby nie wymienione w odpisie z właściwego rejestru - pełnomocnictwo do podpisania oferty lub podpisania oferty i zawarcia umowy. b) W przypadku podmiotów występujących wspólnie Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (art.23 ust.2 upzp). Pełnomocnictwo do pełnienia takiej funkcji, wystawione zgodnie z wymogami ustawowymi, podpisane przez prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z Wykonawców, musi być dołączone do oferty. 1.3 Zobowiązanie innego podmiotu, na zasobach którego polega Wykonawca, do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia - wg wzoru zał. nr 7 ( jeżeli dotyczy). 1.4. Wspólny udział wykonawców 1.4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 1.4.2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenia i informacje o których mowa w ppkt 1.1.1. (zał. nr 2) ppkt 1.1.2. ( zał. nr 3) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te mają potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw wykluczenia.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.