To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-11-09
Mława: nr 22 / 2015 na dostawę agregatów prądotwórczych.
Numer ogłoszenia: 301448 - 2015; data zamieszczenia: 09.11.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 228290 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa, ul. Nowa 40, 06-500 Mława, woj. mazowieckie, tel. 023 6543541, faks 023 6544192.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: nr 22 / 2015 na dostawę agregatów prądotwórczych..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Nr 22 / 2015 na dostawę agregatów prądotwórczych. 2. Agregat prądotwórczy w wersji nieobudowanej z rozruchem automatycznym i układem samoczynnego załączenia rezerwy (SZR) z grzałką płynu chłodzącego, przystosowany do pracy awaryjnej po zaniku zasilania podstawowego moc awaryjna (maksymalna) zespołu minimum 49,5 KVA / 39,6 KW, moc ciągła (znamionowa) zespołu minimum 45,0 KVA / 36,0 KW - 2 kpl. 3. Agregat prądotwórczy w wersji nieobudowanej z rozruchem automatycznym i układem samoczynnego załączenia rezerwy (SZR) z grzałką płynu chłodzącego, przystosowany do pracy awaryjnej po zaniku zasilania podstawowego moc awaryjna (maksymalna) zespołu minimum 66,0 KVA / 52,8 KW, moc ciągła (znamionowa) zespołu minimum 60,0 KVA / 48,0 KW - 1 kpl..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.12.20.00 - Jednostki prądotwórcze .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.10.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Finco Energia Andrzej Mućka, ul. Kowalska 6, 05-804 Pruszków, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 82601,63 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 101352,00
Oferta z najniższą ceną: 101352,00 / Oferta z najwyższą ceną: 130257,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z MŁAWY
- Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w roku 2026 dla potrzeb Urzędu Miasta Mława
- Doposażenie pomieszczeń do udzielania świadczeń medycznych w ramach Wojewódzkiego Programu Ochrony Ludności na lata 2025-2026
- Dostawa rezerwy wyposażenia ratownika na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.
- Dostawa oleju napędowego w roku 2026
- Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Promyk, Parkowa, Krajowskiego, Korczaka, Księcia Maciusia I
więcej: przetargi w Mławie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Program ochrony ludności i obrony cywilnej - zakup agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą oraz zbiornika na paliwo z dystrybutorem"
- "Program ochrony ludności i obrony cywilnej - zakup i montaż agregatów prądotwórczych"
- Zakup sprzętu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Garbatka-Letnisko
- Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
- Dostawa, montaż i uruchomienie agregtu prądotwórczego w Urzędzie Gminy Tomice w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Tomice"
- Zwiększenie gotowości obronnej i poprawa bezpieczeństwa w Gminie Myszyniec
więcej: Jednostki prądotwórcze »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





