To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-11-05
Lublin: Remont chodnika przy drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łucka.
Numer ogłoszenia: 300815 - 2008; data zamieszczenia: 05.11.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 243947 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, Lublin, woj. lubelskie, tel. 081 5349242, faks 081 5349239, 5324467.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont chodnika przy drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łucka..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Remont chodnika przy drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łucka..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.32.22 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 188522.16 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.11.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW S.A.
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW S.A.
- Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów Spółka Akcyjna, ul. Krańcowa 7, 21-100 Lubartów, kraj/woj. lubelskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 181856.64
- Oferta z najniższą ceną: 181856.64 oferta z najwyższą ceną: 181856.64
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z LUBLINA
- Dostawa i montaż mebli w sali dydaktycznej Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej
- Dostawa artykułów biurowych
- Dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych według katalogu BIOMAXIMA na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
- Dostosowanie budynku D-11 przy ul. Stanisława Staszica 11 w Lublinie do obowiązujących warunków ochrony przeciwpożarowej
- Wykonanie publikacji dla Muzeum Narodowego w Lublinie oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem i wniesieniem do wskazanego magazynu - 2 części
- Roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń w budynku nr 2 przy ul. Lipowej 1a w kompleksie wojskowym w Lublinie.
więcej: przetargi w Lublinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa szlaku pieszo-rowerowego wraz z infrastrukturą ekoturystyczną w miejscowości Cedzyna i Leszczyny w formule zaprojektuj i wybuduj
- Przebudowa ul. Oporowskiej w Kutnie polegająca na wykonaniu chodnika wraz z odwodnieniem
- Termomodernizacja budynku komunalnego w Leszczynach Dużych
- Przebudowa ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu
- "Infrastruktura na osiedlu Piastów Śląskich" w zakresie budowy ul. B. Wysokiego, ul. M. Cylejskiej i ul. Książąt Oleśnickich
- Rozbudowa ul.Szczejkowickiej w trybie projektuj-buduj w ramach projektu pn.: "Zintegrowane działania na rzecz infrastruktury rowerowej w obszarze funkcjonalnym miastaŻory"dof.zFE dla Śl2021-2027(EFRR)
więcej: Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





