To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-10-25
Włocławek: diz-61-2010 DOSTAWA APARATÓW DO INFUZJI, TRANSFUZJI ORAZ PRZEDŁUŻACZY DO POMP INFUZYJNYCH
Numer ogłoszenia: 300137 - 2010; data zamieszczenia: 25.10.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 271122 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Wojewódzki, ul. Wieniecka 49, 87-800 Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 054 412-94-32, faks 054 4129432.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: diz-61-2010 DOSTAWA APARATÓW DO INFUZJI, TRANSFUZJI ORAZ PRZEDŁUŻACZY DO POMP INFUZYJNYCH.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów do infuzji, transfuzji oraz przedłużaczy do pomp infuzyjnych opisanych poniżej: l.p. Opis przedmiotu zamówienia rozmiar j.m. Potrzebna ilość 1. Aparaty do infuzji op. zbiorcze max. do 400 szt. - dł. komory kroplowej 4,5-7 cm - dren o d. 140-160 cm. szt. 544 000 2. Aparat do transfuzji op. zbiorcze max. do 200 szt. - dł. komory kroplowej 7-10 cm - dren o d. 140-160 cm szt. 47 600 3. Przedłużacze do pomp infuzyjnych op. zbiorcze max. do 100 szt. - dł. drenu 150 cm szt. 20 400..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.19.40.00 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.10.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- MEDICUS Sp. z o.o. Spółka zKomandytowo Akcyjna, ul. Towarowa 23A, 43-100 TYCHY, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 348734,40 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 293222,80
Oferta z najniższą ceną: 293222,80 / Oferta z najwyższą ceną: 328802,44
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WŁOCŁAWKA
- Usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego we Włocławku - OG.261.2.2026
- Sukcesywny zakup paliwa do samochodów służbowych, maszyn i urządzeń eksploatowanych przez PZD we W-ku z/s w Jarantowicach
- "Wykonanie projektu remontu/ modernizacji budynku".
- Ochrona fizyczna obiektów (dozór) i mienia Urzędu Miasta Włocławek, monitoring lokalnego systemu alarmowego.
- "Modernizacja lokali (pustostanów) należących do Gminy Miasta Włocławek"
- "Wykonanie projektu technicznego"
więcej: przetargi w Włocławku »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





