To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-10-31
Białystok: DOSTAWA PREPARATU DO CHEMICZNEJ NEUTRALIZACJI
UCIĄŻLIWYCH ZAPACHÓW Z KOMPOSTOWNI I SORTOWNI ODPADÓW DLA ZAKŁADU UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH W HRYNIEWICZACH
Numer ogłoszenia: 293745 - 2008; data zamieszczenia: 31.10.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 242123 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne LECH Sp. z o.o., ul. Kombatantów 4, Białystok, woj. podlaskie, tel. 085 6539800, faks 085 6539800.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA PREPARATU DO CHEMICZNEJ NEUTRALIZACJI UCIĄŻLIWYCH ZAPACHÓW Z KOMPOSTOWNI I SORTOWNI ODPADÓW DLA ZAKŁADU UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH W HRYNIEWICZACH.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy preparatu do chemicznej neutralizacji uciążliwych zapachów dla instalacji dezodoryzacji powietrza zainstalowanej na kompostowni i sortowni w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach koło Białegostoku. Oferowana ilość preparatu musi zapewnić możliwość sporządzenia 900 000 litrów gotowego roztworu wodnego o minimalnym stężeniu (wynikającym z Karty Technicznej ) gwarantującym oczyszczanie powietrza z uciążliwych zapachów. Instalacja chemicznej dezodoryzacji powietrza, w której stosowany będzie preparat, pracuje w układzie w pełni zautomatyzowanym i składa się z: solankowego układu zmiękczania wody ( twardość ogólna <10mg/l ), wysokociśnieniowej pompy wodnej, zespołu filtrów mechanicznych (sznurkowych), pneumatycznej pompki do pobierania środka chemicznego ze zbiornika (środek chemiczny w postaci handlowej), układu dozującego pozwalającego uzyskać wymagane stężenie mieszaniny wodnej, zespołu cienkościennych rurek do rozprowadzania mieszaniny wody i preparatu oraz dysz rozpylających 6 ?c w ilości ok. 160 szt. 2. Wymagane właściwości preparatu : a) Stan fizyczny - ciecz, b) pH roztworu roboczego: 6,5 - 7,5, c) Rozpuszczalny w wodzie,d) Nie powinien mieć żadnego negatywnego wpływu na środowisko, e) Nie może być sklasyfikowany jako substancja niebezpieczna, f) Powinien być przeznaczony do dezodoryzacji powietrza w zakładach, utylizacyjnych, kompostowniach, itp., g) Nietoksyczny względem narządu wzroku, skóry oraz układu oddechowego, h) Powinien powodować spadek stężenia odorantów w powietrzu, ze szczególnym uwzględnieniem amoniaku i amin oraz siarkowodoru i organicznych związków siarki. i) Musi posiadać atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. 3. Zakres zamówienia obejmuje realizację 5 dostaw preparatu (jedna dostawa ma zapewnić możliwość sporządzenia ok. 180 000 litrów roztworu roboczego.) , w łącznej ilości umożliwiającej sporządzenie 900 000 litrów roztworu roboczego. Podane ilości stanowią maksymalne wielkości dostaw przewidzianych do zakupu do końca 2009 roku. Zamawiający informuje, iż w rzeczywistości ilości te mogą być mniejsze. W takim przypadku Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Wykonawca zamówienia zobowiązany będzie do dostarczania zamawianych partii preparatu na własny koszt do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach koło Białegostoku, gmina Juchnowiec Kościelny w terminie do 28 dni od momentu otrzymania zamówienia, przy czym termin pierwszej dostawy - 14 dni..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24.10.00.00 - Gazy .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 34200 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ROBE CONSULTING Marek Szatkowski, ul. Blacharska 1/165, 02-660 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 34200
- Oferta z najniższą ceną: 34200 oferta z najwyższą ceną: 1161000
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- Dostawa monochromatora wraz z układem wzbudzania cienkich warstw - ZK-DZP.262.37.2025
- Przeprowadzenie szkoleń stacjonarnych na potrzeby realizacji projektu "Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim"
- Przebudowa i remont dwóch budynków wraz ze zmianą sposobu użytkowania na pracownie artystyczne, zagospodarowaniem terenu przy ul. Ks. Stanisława Suchowolca 25 i 25A w Białymstoku.
- Usługa niszczenia (przetwarzania), załadunku, transportu i rozładunku odpadów wyrobów tytoniowych na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
- Naprawa nawierzchni bitumicznej w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 651 na odcinku Rutka Tartak - Szypliszki w km 58+254-59+185.
- Bezgotówkowy zakup paliwa.
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Sukcesywna dostawa ciekłego azotu i suchego lodu dla potrzeb Instytutu Chemii Organicznej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej
- Doposażenie warsztatów szkolnych w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Dąbrowskim
- Sukcesywna dostawa gazów technicznych sprężonych i gazów technicznych w stanie skroplonym wraz z dzierżawą butli i zbiorników na gazy skroplone dla wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
więcej: Gazy »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.