To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-07-23
Łódź: OBÓZ SPORTOWY DLA CZŁONKÓW SEKCJI SPORTOWYCH
KU AZS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI
Numer ogłoszenia: 289556 - 2013; data zamieszczenia: 23.07.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 252980 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Medyczny, al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź, woj. łódzkie, tel. 42 2725937, faks 42 2725947.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: OBÓZ SPORTOWY DLA CZŁONKÓW SEKCJI SPORTOWYCH KU AZS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Usługa zorganizowania obozu sportowego dla członków sekcji sportowych KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 SIWZ oraz we wzorze umowy - załącznik nr 4.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 92.00.00.00 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa:
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.07.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Bleak sp. z o.o., J. Muchy 2, 76-150 Darłowo, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 64518,52 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 69680,00
Oferta z najniższą ceną: 69680,00 / Oferta z najwyższą ceną: 0,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŁODZI
- Usługa przetworzenia kału w celu transferu mikrobioty jelitowej
- Dostawa samochodu minivan dla potrzeb Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi.
- Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji systemów audiowizualnych w sali Rady Wydziału w budynku D Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
- ZP 26/26 Dostawa materiałów opatrunkowych
- "Usługi organizacji imprez (organizacja wyjazdów edukacyjno-profilaktycznych)".
- WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH 14 SZT. APARATÓW DO ZNIECZULANIA TYP FLOW-C I FLOW-E REALIZOWANYCH ZGODNIE Z ZALECENIAMI PRODUCENTA dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi.
więcej: przetargi w Łodzi »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przygotowanie i zrealizowanie części integracyjno-artystycznej w ramach Pikniku dla Rodzin Zastępczych
- Usługi hotelarsko-gastronomiczne oraz usługi dodatkowe w ramach wydarzenia CIVICA Sport, Culture and Inclusion Festival dla ok. 200 osób w dniach 24-27.06.2026 r.
- "Zakup dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych dla pracowników AWFiS w Gdańsku oraz ich osób towarzyszących, dzieci i seniorów"
- Budowa sceny plenerowej w miejscowości Bojanówka
- KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYDARZENIA "SENIOR W PLENERZE"
- Usługa zorganizowania i przeprowadzenia wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży pieczy zastępczej w ramach realizacji projektu "Pozytywna przyszłość PLUS (...)*
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





