To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-05-21
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy Katowice: DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH z podziałem na części: A - tonery, B - tusze Publikacja nieobowiązkowa.
I. 1) Nazwa, adresy i osoby upoważnione do kontaktów: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, do kontaktów: mgr Katarzyna Poprawa, mgr Agnieszka Piwowarczyk, Aneta Knapik, Mariusz Małecki, ul. Bankowa, 40-007 Katowice, woj. śląskie, tel. 032 3592048, fax 032 3592048, e-mail: juspik@adm.us.edu.pl, kanet@adm.us.edu.p. Adresy internetowe Ogólny adres zamawiającego (URL): www.us.edu.pl Adres profilu nabywcy (URL): 2) Rodzaj zamawiającego i główny przedmiot lub przedmioty działalności: Państwowa szkoła wyższa; Edukacja. Zamawiający dokonuje zamówienia w imieniu innych zamawiających: Nie. Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak. Nr 31 poz. 12084 z 08.02.2007 Wartość zamówienia (bez VAT): 225280 EUR.
II.1) Opis
1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH z podziałem na części: A - tonery, B - tusze.
1.2) Rodzaj zamówienia oraz miejsce wykonania robót budowlanych, realizacji dostaw lub świadczenia usług: dostawy, kupno.
Główne miejsce realizacji dostawy : Wskazane przez Zamawiającego obiekty Uniwersytetu Śląskiego mieszczące się w Katowicach, Sosnowcu, Cieszynie, Chorzowie, Rybniku i Jastrzębiu Zdroju.
1.3) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego.
1.4) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia była dostawa materiałów eksploatacyjnych do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń.
Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych w zakresie części:
A - tonery,
B - tusze.
Zamawiający wymaga aby oferowane tusze i tonery (oraz wszystkie elementy składowe użyte do ich produkcji) były fabrycznie nowe(pochodziły z bieżącej produkcji oraz , aby do ich produkcji nie zostały użyte materiału i podzespoły pochodzące ze skupu lub zbiórki zużytych), oryginalne, nieregenerowane i nierefabrykowane.
Muszą one pochodzić z licencjonowanej sieci dystrybucyjnej, oryginalnie oznaczone logo producenta oraz odpowiednimi banderolami lub znakami holograficznymi, stwierdzającymi ich autentyczność.
Materiały eksploatacyjne muszą być dostarczone w kartonowych opakowaniach fabrycznie zamkniętych, zabezpieczonych przed otwarciem.
Zamawiane tusze i tonery będą drukować na foliach w drukarkach atramentowych i laserowych. Ponadto, będą przeznaczone do drukowania bardzo precyzyjnych elementów w postaci np. nalepek z drobnymi kodami kreskowymi odczytywanymi przy pomocy czytników laserowych i diodowych.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Za ofertę równoważną Zamawiający uzna ofertę spełniającą wszystkie parametry techniczne (ogólnie dostępne, podane np. na stronach www danego producenta) określone przez producentów posiadanych przez Zamawiającego urządzeń.
1.5) Wspólny słownik zamówień (CPV):
Oryginalny kod CPV: 30.12.51.00 - Wkłady barwiące
Kod CPV wg słownika 2008: 30.12.51.00 - Wkłady barwiące
Oryginalny kod CPV: 30.19.21.11 - Poduszki z tuszem
Kod CPV wg słownika 2008: 30.19.21.11 - Poduszki z tuszem
IV.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
Część nr: 1 Nazwa: Dostawa materiałów eksploatacyjnych - tonery.
V. 1 Data udzielenia zamówienia: 16.05.2007.
2) Liczba otrzymanych ofert: 4.
3) Nazwa i adres wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
VECTOR Sp. z o. o., ul. Krasińskiego 24, 40-019 Katowice, woj. śląskie, tel. /032/ 20 90 400, fax /032/ 20 90 400.
4) Informacja o cenie wybranej oferty oraz o nie podlegających odrzuceniu ofertach z najtańszą i najdroższą ceną (bez VAT):
Cena wybranej oferty: 461259
Oferta z najniższą ceną: 461259 / oferta z najwyższą ceną: 461259
Waluta: PLN
Część nr: 2 Nazwa: Dostawa materiałów eksploatacyjnych - tusze.
V. 1 Data udzielenia zamówienia: 15.05.2007.
2) Liczba otrzymanych ofert: 4.
3) Nazwa i adres wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
UNIBIT Sp. z o. o, ul. Porcelanowa 10, 40-246 Katowice, woj. śląskie, tel. /032/ 35 93 720, fax /032/ 35 93 798.
4) Informacja o cenie wybranej oferty oraz o nie podlegających odrzuceniu ofertach z najtańszą i najdroższą ceną (bez VAT):
Cena wybranej oferty: 177507
Oferta z najniższą ceną: 177507 / oferta z najwyższą ceną: 236595
Waluta: PLN
VI.1) Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2) Informacje dodatkowe: 3) Data wysłania niniejszego ogłoszenia: 17.05.2007.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Zawarcie umowy ramowej na wykonywanie napraw (w trybie awaryjnym oraz profilaktycznych) w kolejowych obiektach budowlanych i infrastrukturze kolejowej wraz ze sporządzeniem dokumentacji
- Świadczenie kompleksowych usług utrzymania łaźni dla PGG S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1: Ruch Murcki - Staszic Zadanie 2: Ruch Wujek
- Dostawa odzieży medycznej.
- Warsztaty z zakresu wyceny własności intelektualnej i prawnej na potrzeby transferu technologii
- Usługa przeglądów okresowych i serwisów klimatyzacji w samochodach będących na wyposażeniu Rejonu w Zabrzu wraz z Obwodami Drogowymi.
- Dostawy artykułów mleczarskich do Szkoły Policji w Katowicach
więcej: przetargi w Katowicach »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





