To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2016-03-21
Chełm: Sukcesywna dostawa kruszywa z podziałem na zadania
Numer ogłoszenia: 28715 - 2016; data zamieszczenia: 21.03.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 10627 - 2016r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o., ul. Wołyńska 57, 22-100 Chełm, woj. lubelskie, tel. 082 5631461 do 63, faks 082 5630450.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Przedsiębiorstwo Komunalne.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Sukcesywna dostawa kruszywa z podziałem na zadania.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: Zadanie nr 1: Kruszywo z bazaltu lub granitu o frakcji 0-31,5 w ilości 3000 Mg. Zadanie nr 2: Kruszywo Granodioryt 5x20mm w ilości 300 Mg. 2. Dla zadania nr 1 (załącznik nr 1 do DIWZ) Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie rodzaj (nazwę) oferowanego kruszywa. W przypadku posiadania przez Wykonawcę kruszywa z bazaltu i granitu należy złożyć ofertę tylko na jeden rodzaj kruszywa. 3. Oferta powinna uwzględniać wycenę następujących usług towarzyszących związanych pośrednio z realizacją przedmiotu zamówienia, tj.: - użycie niezbędnego sprzętu do załadunku pojazdów zamawiającego odbierających kruszywa, - utrzymywanie drogi dojazdowej oraz nawierzchni składu w stanie utwardzonym zapewniającym dogodny przejazd ciężkim pojazdem samowyładowczym, dwu lub trzyosiowym bez względu na warunki atmosferyczne, 4. Wymienione ilości kruszywa mają charakter szacunkowy. 5. Zamawiający zastrzega możliwość zamówienia mniejszej ilości kruszywa niż podane ilości szacunkowe na warunkach opisanych w umowie załącznik nr 5 do DIWZ. 6. Zamawiający będzie zamawiał kruszywa sukcesywnie stosownie do bieżących potrzeb, rozliczając się po cenach jednostkowych z formularza cenowego załącznik nr 1 do DIWZ. 7. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia możliwości odbioru przedmiotu umowy, co najmniej w dni robocze w godzinach pracy zamawiającego, tj. 7:00 - 15:00 ewentualnie 8:00 -16:00. 8. Odbiór kruszywa przez zamawiającego będzie się odbywał z miejsca wskazanego w ofercie przez wykonawcę, z załadunkiem po stronie wykonawcy oraz transportem i rozładunkiem leżącym po stronie zamawiającego. 9. Wykonawca musi posiadać miejsce odbioru przedmiotu zamówienia w odległości nie większej niż 15 km od bazy sprzętowej zamawiającego 22-100 Chełm, ul. Bieławin 5, odległość liczona od bramy wjazdowej. 10. Zamawiający wymaga, aby załadunek kruszywa odbywał się sukcesywnie na podstawie telefonicznych lub pisemnych zamówień z jednodniowym wyprzedzeniem. 11. Zamawiający powinien mieć możliwość podjęcia realizacji bezpośrednio po zawarciu umowy. zamawiającego, tj. 7:00 - 15:00 ewentualnie 8:00 -16:00. 8. Odbiór kruszywa przez zamawiającego będzie się odbywał z miejsca wskazanego w ofercie przez wykonawcę, z załadunkiem po stronie wykonawcy oraz transportem i rozładunkiem leżącym po stronie zamawiającego. 9. Wykonawca musi posiadać miejsce odbioru przedmiotu zamówienia w odległości nie większej niż 15 km od bazy sprzętowej zamawiającego 22-100 Chełm, ul. Bieławin 5, odległość liczona od bramy wjazdowej. 10. Zamawiający wymaga, aby załadunek kruszywa odbywał się sukcesywnie na podstawie telefonicznych lub pisemnych zamówień z jednodniowym wyprzedzeniem. 11. Zamawiający powinien mieć możliwość podjęcia realizacji bezpośrednio po zawarciu umowy..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 14.21.22.00 - Kruszywo 14.21.23.30 - Bazalt kruszony 14.21.23.20 - Granit kruszony .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Zadanie nr 1: Kruszywo z bazaltu lub granitu o frakcji 0-31,5 w ilości 3000 Mg.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.03.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- GRANKRUSZ Sp. z o.o., ul. Stanisława Moniuszki 3, 22-100 Chełm, kraj/woj. lubelskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 277200,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 324720,00
Oferta z najniższą ceną: 324720,00 / Oferta z najwyższą ceną: 324720,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z CHEŁMA
- Badania lekarskie cudzoziemców ubiegających się o udzielenie ochrony międzynarodowej w Terespolu w 2026 r.
- Remont pomieszczeń sanitarnych JRG 1 KM PSP w Chełmie
- DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA OBIEKTÓW CHPWiTM SP. Z.O.O. W CHEŁMIE, W OKRESIE od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
- Zakup samochodów osobowych
- Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz usługi dystrybucyjne dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie
- Zagospodarowanie w procesie odzysku odpadu o kodzie 19 12 10
więcej: przetargi w Chełmie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych II
- Dostawa kruszywa na drogi leśne Nadleśnictwa Kańczuga w 2025 roku
- Zakup i dostawa kruszywa do remontów dróg leśnych, do 14 leśnictw w Nadleśnictwie Osie.
- ZAKUP I DOSTAWA KRUSZYWA DROGOWEGO NA POTRZEBY GMINY ZELÓW
- Dostawa kruszywa łamanego na remont dróg gminnych na terenie Gminy Biszcza
- Dostawa i transport kruszywa łamanego twardego frakcji 0- 31,5 mm na terenie Gminy Białe Błota w 2025 r.
więcej: Kruszywo »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





