To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-10-14
Śrem: Budowa ul. Andersena w Śremie
Numer ogłoszenia: 285515 - 2010; data zamieszczenia: 14.10.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 55422 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Miejski w Śremie, pl. 20 Października 1, 63-100 Śrem, woj. wielkopolskie, tel. (061) 2835225 w. 104, faks 061 2835337.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Budowa ul. Andersena w Śremie.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej grub. 8 cm na podbudowie z gruntu stabilizowanego cementem o RM-2.5-5.0 MPa wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.31.20 - Roboty w zakresie budowy dróg .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.04.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"KOMPLEX-BRUK"ROBERT KOCIAŁKOWSKI-DARIUSZ KURZAWA SP.C., ŚREM
jakie przetargi wygrała firma
"KOMPLEX-BRUK"ROBERT KOCIAŁKOWSKI-DARIUSZ KURZAWA SP.C., ŚREM
- Komplex-Bruk, Robert Kociałkowski-Dariusz Kurzawa, ul. Chopina 4/90, 63-100 Śrem, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 244342,09 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 190008,04
Oferta z najniższą ceną: 141774,50 / Oferta z najwyższą ceną: 249903,20
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŚREMU
- REALIZACJA ZADANIA W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ PN : "Odrestaurowanie oraz adaptacja na nowe cele Wieży Ciśnień w Śremie"
- "Przygotowanie i wydawanie gorących posiłków dla klientów "Centrum Usług Społecznych w Śremie w 2026 roku"
- ,,PRZEBUDOWA PARTERU BUDYNKU C NA POTRZEBY PORADNI LEKARSKICH I REJESTRACJI OGÓLNEJ SZPITALA POWIATOWEGO IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE"
więcej: przetargi w Śremie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przebudowa skrzyżowania w ciągu DW 933 w m. Brzeszcze
- Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielono - niebieskiej infrastruktury w mieście Stalowa Wola w zakresie zadań inwestycyjnych Części V, VI, VII
- Budowa i przebudowa dróg - ul. Dolnej, Równoległej, Poprzecznej i Krótkiej w m. Klepacze
- Budowa łącznika drogowego ulic Grzybowej i Magnolii w Mikołowie
- Budowa progu zwalniającego w ulicy Żeromskiego w Kleosinie
- Budowa ulic w ramach Programu utwardzania ulic gruntowych zlokalizowanych na terenie miasta Bydgoszczy w systemie zaprojektuj i wybuduj
więcej: Roboty w zakresie budowy dróg »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





