To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-10-14
Lublin: DOSTAWA FARTUCHÓW CHIRURGICZNYCH
Numer ogłoszenia: 271812 - 2015; data zamieszczenia: 14.10.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 238120 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4, ul. dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, woj. lubelskie, tel. 0-81 72-44-360, faks 081 746-71-55.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA FARTUCHÓW CHIRURGICZNYCH.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: DOSTAWA FARTUCHÓW CHIRURGICZNYCH.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 18.00.00.00 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa:
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.10.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 8.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 5.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- MERCATOR MEDICAL S.A., ul. H. Modrzejewskiej 30, 31-327 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 210480,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 217107,00
Oferta z najniższą ceną: 217107,00 / Oferta z najwyższą ceną: 288613,80
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z LUBLINA
- Usługa dzierżawy ciemnych włókien światłowodowych (2J) niezbędnych do zestawienia dwóch nowych połączeń DWDM w sieci szerokopasmowej Zamawiającego, z podziałem na części
- Usługa łącza podkładowego o przepływności co najmniej 40 Gb/s na portach o przepustowości 100 Gb/s z protekcją na trasie Puławy - Warszawa oraz na trasie Lublin - Katowice z podziałem na części
- "Dostawa z montażem elementów wyposażenia i urządzeń dla żłobka zlokalizowanego przy ul. Zelwerowicza 2 w Lublinie podległego Miejskiemu Zespołowi Żłobków w Lublinie"
- Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] - V części.
- Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
- Rozbudowa budynku Poradni Specjalistycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie, w formule zaprojektuj i wybuduj i wyposaż w ramach realizacji projektu "Uniwersyteckie Centrum AOS
więcej: przetargi w Lublinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Komańcza w 2026 roku
- "Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży i obuwia roboczego, środków ochrony osobistej do Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2026"
- Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz środków ochrony indywidualnej, obuwia i odzieży roboczej dla pracowników Nadleśnictwa Chmielnik w 2026 r.
- Sukcesywna dostawa odzieży roboczej i ochronnej, butów roboczych i ochronnych oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Parku Śląskiego im. Gen Jerzego Ziętka S. A. na rok 2026
- Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży BHP i środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Marcule w roku 2026r.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





