To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-07-09
Zgierz: USŁUGA SERWISOWANIA SYMULATORA LOTU W-3 KLAUDIA numer sprawy 32/ZP/13
Numer ogłoszenia: 265890 - 2013; data zamieszczenia: 09.07.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 157178 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Jednostka Wojskowa Nr 2573, ul. Konstantynowska 85, 95-100 Zgierz, woj. łódzkie, tel. 42 750 20 98, faks 42 750 21 01.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Obrona.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: USŁUGA SERWISOWANIA SYMULATORA LOTU W-3 KLAUDIA numer sprawy 32/ZP/13.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie sprzętu lotniczego Sił Zbrojnych RP tzn. wykonywanie napraw (usprawnień), prac obsługowych, udzielanie pomocy technicznej (wsparcie inżynierskie), dostawa części zamiennych niezbędnych do usprawnienia symulatora lotu śmigłowca W-3 KLAUDIA numer sprawy 32/ZP/13 ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 34.74.14.00 - Symulatory lotu 50.80.00.00 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: USŁUGA SERWISOWANIA SYMULATORA LOTU W-3 KLAUDIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.05.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES" SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
"ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES" SP. Z O.O.
- ETC - PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o., ul.Al. Krakowska 110/114, 02-256 WARSZAWA, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 81300,81 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 81300,81
Oferta z najniższą ceną: 81300,81 / Oferta z najwyższą ceną: 81300,81
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ZGIERZA
- "Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Zgierskiego w 2026 r."
- "Budowa drogi dla pieszych w miejscowości Ustronie"
- świadczenie usługi cateringowej realizowanej w trakcie czterech spotkań dla nauczycieli, doradców zawodowych i bibliotekarzy, których celem jest prezentacja idei "Półka doradcy zawodowego"
więcej: przetargi w Zgierzu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Bieżące utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego Miasta Nowego Sącza w terminie do 31.12.2026 r.
- Wykonanie usługi w zakresie przeglądów stanu technicznego oraz z czynności konserwacyjnych placów zabaw, (...) zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w latach 2026-2027
- Świadczenie usług związanych z bieżącym utrzymaniem dróg
- Usuwanie awarii i wykonywanie robót remontowych w budynkach Grudziądzkiego TBS Sp. z o.o.
- Wykonywanie prac remont. w zakresie robót elektr. zw. z utrzym. zasobów w należ. stanie techniczn., świadczenie usł. pogotowia tech. w zakr. robót elektr. w zasob. adm. przez ZGN na terenie AN-1.
- USŁUGA USUWANIA AWARII NA INSTALACJACH I SIECIACH CENTRALNEGO OGRZEWANIA
więcej: Symulatory lotu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





