Ogłoszenie z dnia 2010-01-29
Warszawa: Dostawa dwóch niskoszumnych modułów diod lawinowych
Numer ogłoszenia: 26542 - 2010; data zamieszczenia: 29.01.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki, ul. Hoża 69, 00-681 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5532213, faks 022 6255128.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa dwóch niskoszumnych modułów diod lawinowych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch niskoszumnych modułów diod lawinowych PerkinElmer SPCM-AQRH-16..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.71.23.46 - Fotodiody .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.01.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Parameter AB, 37Box 27186, SE-102 52 Stockholm, kraj/woj. Szwecja.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 62857,62 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 63916,84
Oferta z najniższą ceną: 63916,84 / Oferta z najwyższą ceną: 63916,84
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1a ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Moduły diod lawinowych będą służyć do pomiarów korelacji pojedynczych fotonów emitowanych przez pojedyncze kropki kwantowe w strukturach półprzewodnikowych CdTe/ZnTe. W szczególności badane będą kropki kwantowe zawierające pojedyncze jony manganu. W planowanych pomiarach występują bardzo niskie poziomy mierzonego światła na poziomie co najwyżej 1000 fotonów na sekundę. Z tego powodu niezbędne są detektory o wysokiej sprawności kwantowej (ponad 50%), niskim poziomie ciemnych zliczeń (poniżej 30) i dużej powierzchni aktywnej detektora dostosowanej do posiadanych spektrometrów (średnica co najmniej 0.15mm). W chwili obecnej jedynym typem detektora spełniającego powyższe warunki jest moduł SPCM-AQRH-16 firmy Perkin Elmer oferowany na rynku polskim przez firmę Parameter AB Sp. z o. o. najistotniejszymi cechami modułu SPCM-AQRH-16 nie oferowanymi przez innych producentów są: 1). Wydajność kwantowa dla długości fali 650nm będącą >50% 2). Średnica powierzchni aktywnej detektora ponad 0.15mm 3) Poziom zliczeń ciemnych poniżej 25 na sekundę Jedynym dystrybutorem komponentów SPCM firmy Perkin Elmer na rynek polski jest firma Parameter AB Sp. z o. o.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologii.
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (4 pustostany - IV części)
- Wdrożenie i utrzymanie usługi wydruku podążającego
- "Świadczenie usług monitoringu i ochrony fizycznej nieruchomości znajdującej się w Legnicy przy ul. Zdrowia, obejmującej teren dawnego szpitala wojskowego".
- Sukcesywna dostawa paliw dla Instytutu Adama Mickiewicza.
- Świadczenie usług sprzątania terenów utwardzonych, sprzątania zieleni oraz odśnieżania na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
więcej: przetargi w Warszawie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





