Ogłoszenie z dnia 2008-10-13
Pisz: Elektryk-konserwator, palacz z elementami hydrauliki
Numer ogłoszenia: 262291 - 2008; data zamieszczenia: 13.10.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu, ul. Zagłoby 2, Pisz, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-87 425 24 30, fax 0-87 425 24 40.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Elektryk-konserwator, palacz z elementami hydrauliki.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia Elektryk-konserwator, palacz z elementami hydrauliki dla 10 osób bezrobotnych.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.53.12.00 - Usługi szkolenia technicznego .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 11700 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.10.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "JAX" JACEK WRZOSEK
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "JAX" JACEK WRZOSEK
- Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe i Szkoleniowe EVIKOR, ul. Wojska Polskiego 6/1u, 19-300 Ełk, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 11700
- Oferta z najniższą ceną: 11700 oferta z najwyższą ceną: 11700
- Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przeprowadzenie audytu KRI z aktualizacją i wdrożeniem SZBI oraz przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezp. w ram. proj. "Cyberbezpieczny Samorząd" w ram. zad. Wzmocn. syst. cyberbezp. w Gm. Szczeb.
- Dostawa, montaż, skonfigurowanie i uruchomienie zestawu defektoskopów magnetycznych opartych o analizę szumów Barkhausena, prądy wirowe i magnetyczną pamięć metalu MPM.
- Audyt, aktualizacja i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwa Informacji wraz ze szkoleniami i audytem zgodności KRI i KSC w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd w Złotowie
- Zakup, wdrożenie i konfiguracja systemów, urządzeń i usług mających na celu podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Gminie Siennica
więcej: Usługi szkolenia technicznego »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.