To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2014-12-19
Jarocin: Zakup energii elektrycznej
Numer ogłoszenia: 262041 - 2014; data zamieszczenia: 19.12.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 224269 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Spółka z o.o., ul. T. Kościuszki 15B, 63-200 Jarocin, woj. wielkopolskie, tel. 62 740 02 95, faks 62 720 90 94.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup energii elektrycznej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w planowanej ilości około 1 851 460 kWh (+- 10%) w okresie od dnia 01.01.2015r. do dnia 31 grudnia 2015r. do obiektów: 1) Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., 2) Jarocińskich Linii Autobusowych Sp. z o.o., 3) Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie, 4) Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie, 5) Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 2. Zamawiający oświadcza, iż prognoza zużycia energii wskazana powyżej oraz w załączniku nr 5 do SIWZ stanowi jedynie przybliżoną wartość, która w trakcie wykonywania umowy może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w stosunku do prognoz dotyczących odbiorcy końcowego (+-10%). Faktyczne zużycie energii uzależnione będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb odbiorcy końcowego, z tym że niezależnie od ilości zużycia Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane w przetargu ceny energii. Wykonawca nie może dochodzić od Zamawiającego żadnych roszczeń finansowych (odszkodowania), jeżeli w okresie obowiązywania umowy Zamawiający zakupi od Wykonawcy mniejszą lub większą ilość energii elektrycznej niż prognozowana ilość energii wskazana w SIWZ, w szczególności spowodowanej zwiększeniem lub zmniejszeniem przewidywanego poboru energii dla odbiorcy końcowego, zmianą grupy taryfowej, zmianą mocy zamówionej lub parametrów technicznych Punktu Poboru Energii, faktycznym poborem energii w Punkcie Energii. 3. Energia elektryczna musi spełniać parametry techniczne zgodne z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy oraz polskimi Normami. 4. Zamawiający informuje, iż dla większości punktów odbioru jest to kolejna zmiana sprzedawcy energii elektrycznej. 5. Szczegółowe zasady realizacji zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący załącznik nr 4 do SIWZ. 6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja punktów poboru - załącznik nr 5 do SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 09.30.00.00 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- RWE Polska Spółka Akcyjna Sprzedaż Energii, Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 00-347 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 446372,36 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 526370,08
Oferta z najniższą ceną: 526370,08 / Oferta z najwyższą ceną: 691385,46
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z JAROCINA
- Termomodernizacja budynku Świetlicy Wiejskiej w Osieku w ramach Projektu pn. Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na obszarze Gminy Jarocin
- Dostawy wyrobów medycznych dla pracowni endoskopii przewodu pokarmowego.
- Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku.
- Naprawa chodników, parkingów i poboczy
- Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa.
- Zagospodarowanie terenów gminnych wraz z budową wiat rekreacyjnych
więcej: przetargi w Jarocinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
- Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
- Dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż, przesył wraz z usługą dystrybucji do obiektów Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt
- Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ w Turku
- Dostawa energii elektrycznej dla nieruchomości położonej w Strzelcach Krajeńskich, przy ul. Adama Asnyka 40 i 41
- "Dostawa energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





