To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-09-22
Bartoszyce: Dostawa sprzętu komputerowego do Urzędu Skarbowego w Bartoszycach
Numer ogłoszenia: 260479 - 2010; data zamieszczenia: 22.09.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 221825 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Skarbowy, ul. Bohaterów Warszawy 5, 11-200 Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 762-62-11, faks 0-89 762-54-10.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu komputerowego do Urzędu Skarbowego w Bartoszycach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa sprzętu komputerowego do Urzędu Skarbowego w Bartoszycach: drukarka-szt.2; komputer-jednostaka centralna - szt.8; monitor-szt.8; UPS do komputera - szt.8; nape DVD/RW zewnetrzny USB - szt.1.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.23.21.10 - Drukarki laserowe 30.23.31.00 - Komputerowe jednostki do przechowywania 30.23.72.80 - Akcesoria zasilające 30.23.31.32 - Napędy dyskowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.09.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ACTiWA, ul. Minkiewicza 4, 16-400 Suwałki, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 49500,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 49455,14
Oferta z najniższą ceną: 49455,14 / Oferta z najwyższą ceną: 51698,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BARTOSZYC
- Przebudowa DP 1515N w miejscowości Kandyty
- Świadczenie usług w ramach programu "ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ" - dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2026
- "Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz produktów do pielęgnacji skóry"
- Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na użytkowe wraz z budową windy wewnątrz budynku PCPR w Bartoszycach
- Remont zespołu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Bartoszycach
więcej: przetargi w Bartoszycach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów elektronicznych i multimedialnych oraz materiałów biurowych na potrzeby realizacji projektu "24 kroki do rozwoju-każdy inny, każdy ważny, wszyscy równi."
- Zakup sprzętu informatycznego w ramach projektu Cyberbezpieczna Gmina Kłomnice - część III
- Dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów - zamówienie powtórzone.
- Dostawa sprzętu i aparatury medycznej oraz sprzętu komputerowego dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
- zakup urządzeń drukujących i skanujących na potrzeby pracowni technika informatyka i technika grafiki i poligrafii cyfrowej
- Dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu "Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Rakoniewice.
więcej: Drukarki laserowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





