To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-09-22
Kielce: Dostawa pieczywa
Numer ogłoszenia: 259949 - 2010; data zamieszczenia: 22.09.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 268424 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 76, 25-734 Kielce, woj. świętokrzyskie, tel. 041 3453447, faks 041 3454392.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Samorządowa jednostka budżetowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa pieczywa.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa do Działu Żywienia Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostaw przynajmniej 1 raz w ciągu dnia we wczesnych godzinach porannych we wszystkie dni robocze (w tym soboty)..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 15.81.10.00 - Pieczywo .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17.09.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych MISTER Karol Binkowski, Ryszard Binkowski Sp.j., Zakład Pracy Chronionej, Jeziorko 99C, 26-006 Nowa Słupia, kraj/woj. świętokrzyskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 80166,42 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 75264,87
Oferta z najniższą ceną: 75264,87 / Oferta z najwyższą ceną: 104793,66
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Usługa wykonania procesu biotechnologicznej produkcji peptydu penicimutide w skali półtechniczej
- Świadczenie usługi serwisu urządzeń drukujących wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
- Dostawy tlenu medycznego oraz świadczenie usług legalizacji i naprawy butli w okresie 3 lat
- Dostawy odczynników i materiałów kontrolnych do analizatora hematologicznego 5-Diff pozwalające na wykonanie 152 000 analiz wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego 5-Diff.
- "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym oraz doręczeń przekazów pieniężnych na rzecz MOPR w 2026 roku"
- Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych na Blok Operacyjny Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
więcej: przetargi w Kielcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie
- Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 8 w Gdańsku
- "Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 4 pakiety"
- Dostawy mleka i przetworów mlecznych, ryb i przetworów rybnych, pieczywa
- Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb stołówki szkolnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach
- Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu w 2026 r.
więcej: Pieczywo »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





