eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi TychyRemont dachu Krytej P³ywalni- roboty dodatkowe



Og³oszenie z dnia 2009-07-30

Tychy: Remont dachu Krytej P³ywalni- roboty dodatkowe
Numer og³oszenia: 259162 - 2009; data zamieszczenia: 30.07.2009
OG£OSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.

Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie by³o przedmiotem og³oszenia w Biuletynie Zamówieñ Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówieñ Publicznych zosta³o zamieszczone og³oszenie o zmianie og³oszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY

I. 1) NAZWA I ADRES: Prezydent Miasta Tychy, Al. Niepodleg³o¶ci 49, 43-100 Tychy, woj. ¶l±skie, tel. (032) 7763333, faks (032) 7763344.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Administracja samorz±dowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKRE¦LENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Remont dachu Krytej P³ywalni- roboty dodatkowe.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.

II.1.3) Okre¶lenie przedmiotu zamówienia: 1.Zamówienie obejmuje wykonanie nastêpuj±cych robót dodatkowych: a) roboty niezbêdne do wykonania na podstawie protoko³u konieczno¶ci z dnia 14.04.2009r. - rozebranie ¶ciany attykowej z bloczków z betonu komórkowego - rozebranie ocieplenia z p³yt styropianowych wraz z warstw± wyprawy elewacyjnej - rozebranie betonowej warstwy wyrównawczej z koryta - demonta¿ konstrukcji wsporczej z k±towników stalowych koryta odwadniaj±cego b) roboty niezbêdne do wykonania na podstawie protoko³u konieczno¶ci z dnia 10.06.2009r. - sposób zabezpieczenia antykorozyjnego okre¶lony przez projektanta mgr in¿. Paw³a Wyspiañskiego w pi¶mie z dnia 13.05.2009r. - zabezpieczenie ³±czników metalowych pow³ok± z preparatu poliuretanowego gr. 200 mikrometrów c) roboty niezbêdne do wykonania na podstawie protoko³u konieczno¶ci z dnia 17.06.2009r. - naprawa elementów drewnianych konstrukcji dachu zgodnie z zaleceniami ekspertyzy technicznej nr 25/2009 opracowanej przez rzeczoznawcê in¿. Janusza Krasnowskiego, d) roboty niezbêdne do wykonania na podstawie protoko³u konieczno¶ci z dnia 17.06.2009r., odtworzenie ¶ciany attyki zgodnie z projektem - rys.7A -konstrukcja attyki ¶ciany po³udniowej w ramach nadzoru autorskiego z dnia 28.04.2009r. oraz pismem z dnia 13.05.2009r. stanowi±cym uzupe³nienie - wymurowanie ¶cianki attykowej z bloczków YTONG gr. 24 cm - zbrojenie murku ¶cianki attyki kratowniczkami ocynkowanymi MURFOR - gruntowanie ¶ciany attyki preparatem wzmacniaj±cym - wykonanie izolacji przeciwwilgociowej - umocowanie ta¶my dylatacyjnej - ocieplenie ¶cian budynku metod± lekk± - mokr± - malowanie tynku farb± elewacyjn±.

II.1.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane .

II.1.5) Ca³kowita koñcowa warto¶æ zamówienia (bez VAT) obejmuj±ca wszystkie zamówienia i czê¶ci: 134888.25 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej rêki

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.07.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • WOJTUR Z.U.P.H. Wojtala Urszula, Ul. Micha³a 9, 44-119 Gliwice, kraj/woj. ¶l±skie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJ¡CYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNI¯SZ¡
I NAJWY¯SZ¡ CEN¡
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 134888.25
  • Oferta z najni¿sz± cen±: 134888.25 oferta z najwy¿sz± cen±: 134888.25
  • Waluta: PLN.

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.