To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-12-05
Płock: Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu Wesołe Przedszkole - Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Numer ogłoszenia: 257539 - 2012; data zamieszczenia: 05.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 238029 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Miasta Płocka, ul. Stary Rynek 1, 09-400 Płock, woj. mazowieckie, tel. 024 3671598, faks 024 3671598, 3671615.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu Wesołe Przedszkole - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu Wesołe Przedszkole - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: W ramach projektu Wesołe Przedszkole - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.12.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"ALLTECH" - SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK, ARTUR PAJĄK
jakie przetargi wygrała firma
"ALLTECH" - SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK, ARTUR PAJĄK
- Alltech Sp. j. Zdzisław Pająk, Artur Pająk, ul. Spółdzielcza 33, 09-407 Płock, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 26910,58 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 25215,00
Oferta z najniższą ceną: 25215,00 / Oferta z najwyższą ceną: 39091,55
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PŁOCKA
- Usługa sprzątania pomieszczeń Urzędu Miasta Płocka w okresie 12 m-cy od 01.03.2026 r. do 28.02.2027 r.
- Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzenia wielofunkcyjnego na potrzeby wyposażenia punktu informacyjnego "Welcome to Masovian University" w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 12
- Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej metodą ADO/CADO dla potrzeb Stacji Dializ Oddziału Nefrologicznego WSZ w Płocku
- Dostawa szczepionek.
- Dostawa mebli biurowych na potrzeby wyposażenia punktu ,,Welcome to Masovian University" w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
więcej: przetargi w Płocku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego na potrzeby realizacji zadania: Utworzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Zdzieszowicach
- Zakup sprzętu i oprogramowania informatycznego (III)
- Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Nieporęt etap 3
- Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzenia wielofunkcyjnego na potrzeby wyposażenia punktu informacyjnego "Welcome to Masovian University" w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
- Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z usługą wdrożenia realizowana w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Zakup i dostawa sprzętu oraz oprogramowania w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Mochowo"
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





