Ogłoszenie z dnia 2007-12-17
Łódź: Wybór Wykonawcy modułu języka obcego
Numer ogłoszenia: 251606 - 2007; data zamieszczenia: 17.12.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Medyczny, al. Kościuszki, 90-419 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6302330, fax 042 6393952.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wybór Wykonawcy modułu języka obcego.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Wybór Wykonawcy modułu języka obcego
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 80.40.00.00 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne Kod CPV wg słownika 2008: 80.40.00.00 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 80350 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: wolna ręka
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak; Projekt - Super Nurse - podwyższanie i dostosowanie kwalifikacji zawodowych pielęgniarek i położnych do potrzeb regionalnego rynku pracy - współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przez budżet państwa w ramach Działania 2.1 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego..
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.11.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Learning Systems Poland Sp. z o.o., al. Solidarności 117, 00-140 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 80350.00
- Oferta z najniższą ceną: 80350.00 / oferta z najwyższą ceną: 80350.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŁODZI
- Sukcesywne dostawy artykułów piśmienniczych oraz artykułów biurowych
- "Usługi ekspertów w zakresie biznesowym (ocena biznesplanów)".
- Usługa organizacji targów
- "Świadczenie usługi restauracyjnej podczas warsztatów na terenie miasta Łodzi".
- "Świadczenie usługi restauracyjnej podczas Forum dotyczącego zagadnień z obszaru polityki społecznej".
- Usługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów dla uczniów i nauczycieli, w ramach projektu pn. "Nowoczesna szkoła - lepszy start"
więcej: przetargi w Łodzi »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Przeprowadzenie zajęć skierowanych do rodziców/ opiekunów prawnych uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych w ramach projektu "Wiatr w żagle"
- Realizacja szkoleń dla uczniów i nauczycieli ZSZ Nr 1 w Dęblinie w ramach projektu "Kształcenie zawodowe sukcesem powiatu ryckiego"
- Kurs czesania fryzur konkursowych, pielęgnacji skóry i włosów z problemami oraz stylizacji paznokci w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja
- Wsparcie uczniów w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień i umiejętności zwiększających ich szanse na rynku pracy
- usługi opracowania oraz przeprowadzenia cyklu szkoleń w zakresie równouprawnienia i przeciwdziałania dyskryminacji
- Usługa polegająca na przeprowadzeniu zamkniętych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





