Ogłoszenie z dnia 2011-09-14
Warszawa: Przygotowanie i przeprowadzenie lekcji muzealnych
Numer ogłoszenia: 244873 - 2011; data zamieszczenia: 14.09.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5397950, faks 022 5397924.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przygotowanie i przeprowadzenie lekcji muzealnych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przygotowanie i przeprowadzenie 180 lekcji muzealnych.;.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.09.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
Firma Handlowo-Usługowa"KOSIM" Henryk Kosim
jakie przetargi wygrała firma
Firma Handlowo-Usługowa"KOSIM" Henryk Kosim
- Sławomir Kosim, Rudzienko 89, 05-307 Dobre, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 12600,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 12600,00
Oferta z najniższą ceną: 12600,00 / Oferta z najwyższą ceną: 12600,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie 67 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Prowadzący ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji muzealnych, w tym 5 letnie w MPW. W tym czasie samodzielnie opracował i zaliczył 15 tematów lekcji dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzący posiada stosowne wykształcenie wyższe. Ma dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z grupami szkolnymi i utrzymaniu ich zainteresowania tematyką zajęć. Zamówienia zostało udzielone na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1b.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Świadczenie usługi utrzymania czystości w siedzibie Wspólnego Sekretariatu Południowy Bałtyk w Gdańsku.
- Dostawa sprzętów IT
- Wykonanie upgrade'u systemu CDS (Chromatography Data System) Empower 3 Enterprise
- Sprzątanie lokali biurowo-magazynowych oraz utrzymanie zieleni i terenów utwardzonych na nieruchomościach użytkowanych przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii w okresie 12 miesięcy
- Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
- Dostawy implantów do zabiegów artroskopowych stawu barkowego w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- USŁUGI SPOŁECZNE POLEGAJĄCE NA PRZEPROWADZENIU ZAJĘĆ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA I ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI ORAZ ZAGROŻONYCH NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
- Usługi szkoleniowe w ramach projektu "Uczniowie na 6 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach
- Świadczenie usługi kierownika naukowego w ramach szkolenia MMPI-2 dla psychologów i psychoterapeutów w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży
- Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia MMPI-2 dla psychologów i psychoterapeutów w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży
- Przeprowadzenie kursu on-line "Blender 3D" w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.
- Przeprowadzenie szkolenia "Rola nauczyciela praktycznej nauki zawodu w kształtowaniu postaw w zakresie równości płci" w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





