Ogłoszenie z dnia 2012-01-27
Katowice: Polisa serwisowa systemu HMS + drobne prace programistyczne na rzecz HMS
Numer ogłoszenia: 24253 - 2012; data zamieszczenia: 27.01.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, ul. 1 Maja 50, 40-287 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 2577000 w. 7108, 2577108, faks 32 257 74 99,2577108.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Polisa serwisowa systemu HMS + drobne prace programistyczne na rzecz HMS.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Polisa serwisowa systemu HMS + drobne prace programistyczne na rzecz HMS.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.26.00.00 - Usługi w zakresie oprogramowania .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.12.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Kalasoft Sp. z o.o., ul. Władysława Nehringa 3, 60-247 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 161000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 198030,00
Oferta z najniższą ceną: 198030,00 / Oferta z najwyższą ceną: 198030,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Postępowanie przeprowadzono w trybie: z wolnej ręki na podstawie art. 66, 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych. Jedyny dostawca mogący wykonać usługi serwisowe, konserwację i szkolenia oraz drobne prace programistyczne w ramach określonych modułów systemu HMS (producent oprogramowania - posiadający prawa autorskie do oprogramowania). Realizacja usług serwisowych jest niezbędna do poprawnego działania systemu i zapewnienia ciągłości obsługi procesu zarządzania uczelnią. W roku 1999 rozpoczęto eksploatację trwającą do dzisiaj zakupionego w konsorcjum firm: Kalasoft i Softkam Systemu Administracyjnego Uczelni - HMS. Kalasoft sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na podstawie umowy licencyjnej pomiędzy Kalasoft Grzegorz Kaliński Systemy Informatyczne a Kalasoft sp. z o.o.z dnia 2 lutego 2011r., jest jedynym dystrybutorem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej systemu HMS Solution i posiada wszelkie prawa do udzielania licencji na system HMS Solution oraz jako jedyna dysponuje niezbędnymi narzędziami oraz wiedzą do świadczenia opieki serwisowej niniejszego systemu informatycznego. Firma Kalasoft posiada prawa autorskie do następujących modułów: Moduł HMS/dsys (System obsługi dziekanatów) Moduł HMS/dkas (System odpłatności za studia) Moduł HMS/limi (Limity) Moduł HMS/bfpl (Umowy zlecenia i o dzieło) Moduł HMS/upla (System obsługi dla Działu Płac) Moduł HMS/ukad (Kadry) Moduł HMS/usso (System obsługi Działu Socjalnego) Moduł HMS/dsty (Stypendia) Moduł HMS/pkzp (kasa zapomogowo-pożyczkowa) Moduł HMS/dees (Obsługa akademików) eHMS (Wirtualny dziekanat)
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń lekarzy i lekarzy dentystów w ramach stażu podyplomowego
- Zakup 4 sztuk kamizelek kuloodpornych dla potrzeb Państwowej Straży Łowieckiej w Katowicach oraz 8 sztuk kamizelek taktycznych wraz z wkładami balistycznymi klasy odporności III+ - II postępowanie.
- Dostawa sprzętu sieciowego wraz z usługami pomocniczymi w postaci instalacji, konfiguracji i uruchomienia w ramach działania "Modernizacja infrastruktury AWF Katowice"
- Sukcesywny zakup i dostawa odzieży roboczej - postępowanie 2
- Budowa ciągu pieszo - rowerowego łączącego ul. Brynowską z ul. Parkową w Katowicach
- BO - L2/05/XI - Plac zabaw dla Miejskiego Przedszkola nr 12 w Katowicach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Instalacja wodomierzy z automatycznym odczytem na terenie Gminy Hańsk.
- Świadczenie usług serwisowych w zakresie zapewnienia poprawnego działania oprogramowania Portalu Sprawozdawczego, Pakietu Socjalnego, Systemu Analityczno-Raportowego oraz SDPOA
- Usługa wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania, którego producentem jest HPE Aruba Networking
- Stworzenie nowej platformy cyfrowej do prezentacji zdigitalizowanych zbiorów w ramach projektu pn. "Nowa platforma cyfrowa CSE Światowid w Elblągu"
- Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu pt. "Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Gołymin-Ośrodek"
- Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad modułami oprogramowania aplikacyjnego InfoMedica/AMMS oraz serwisu oprogramowania aplikacyjnego dla potrzeb Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.