To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-12-04
Bydgoszcz: Zakup (nowego) nagłośnienia frontowego sceny plenerowej.
Numer ogłoszenia: 240599 - 2007; data zamieszczenia: 04.12.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 219445 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska, 85-097 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3211521, 3211587, fax 052 3211642.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup (nowego) nagłośnienia frontowego sceny plenerowej..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zakup (nowego) nagłośnienia frontowego sceny plenerowej.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 32.34.24.00 - Sprzęt nagłaśniający Kod CPV wg słownika 2008: 32.34.24.00 - Sprzęt nagłaśniający .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 280043,44 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: nie dotyczy.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 03.12.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"SOUNDLIGHT" SP.C.MAREK POŁCZYŃSKI WOJCIECH CHUDZIŃSKI
jakie przetargi wygrała firma
"SOUNDLIGHT" SP.C.MAREK POŁCZYŃSKI WOJCIECH CHUDZIŃSKI
- SOUNDLIGHT Marek Połczyński, ul. P. Skargi 8, 85-018 Bydgoszcz, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 280043.44
- Oferta z najniższą ceną: 280043.44 / oferta z najwyższą ceną: 291978.69
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BYDGOSZCZY
- Część 1 dostaw w 2026 roku wodorotlenku sodowego 30% (luz) do ZTPOK MKUO ProNatura Sp. z o.o.
- 92/PA/2025 Rozbiórka budynków mieszkalnych i niemieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy
- Aktualizacja oraz serwisowanie systemu IT - Antrez
- Budowa ulic w ramach Programu utwardzania ulic gruntowych zlokalizowanych na terenie miasta Bydgoszczy w systemie zaprojektuj i wybuduj
- Dostawa metalowych regałów magazynowych, modułowych i regałów półkowych, wentylowanych szaf stalowych, elementów sufitów podwieszanych
- Budowa nowego budynku Centrum Zdrowia Psychicznego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Józefa Sułkowskiego 58A w Bydgoszczy
więcej: przetargi w Bydgoszczy »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń Sokólskiego Ośrodka Kultury w Sokółce
- Dostawy przenośnych systemów rozgłaszających dalekiego zasięgu
- "Zakup wyposażenia na potrzeby wydarzeń plenerowych", przeznaczonego na działalność Miejskiego domu Kultury w Stalowej Woli"
- DOSTAWA ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA TECHNOLOGICZNEGO W ZAKRESIE URZĄDZEŃ ELEKTROAKUSTYKI.
więcej: Sprzęt nagłaśniający »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





