eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Wejherowo¦wiadczenie us³ug transportowych

Ten przetarg zosta³ ju¿ zakoñczony. Zobacz wynik tego przetargu



Og³oszenie z dnia 2007-11-30

Wejherowo: ¦wiadczenie us³ug transportowych
Numer og³oszenia: 237652 - 2007; data zamieszczenia: 30.11.2007
OG£OSZENIE O ZAMÓWIENIU - us³ugi

Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.

Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY

I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, ul. dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo, woj. pomorskie, tel. 058 5727331, fax 058 5727331.

  • Adres strony internetowej zamawiaj±cego: www.ceynowahosp.com.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Samodzielny publiczny zak³ad opieki zdrowotnej.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: ¦wiadczenie us³ug transportowych.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: us³ugi.

II.1.3) Okre¶lenie przedmiotu oraz wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ¶wiadczenie us³ug transportowych przy zastosowaniu ni¿ej wymienionych pojazdów i w nastêpuj±cym zakresie : Zadanie 1. Samochód osobowy z kierowc±do przewozu pojemników, toreb transportowych z materia³ami laboratoryjnymi Rok produkcji minimum 1998 r. Wyposa¿ony w ¶rodki ³±czno¶ci - telefon komórkowy Czas pracy - dwa razy w tygodniu (poniedzia³ek, ¶roda) w godz. 7.30 do 14.30 z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia w sytuacjach wyj±tkowych poza wymienione godziny zgodnie z dyspozycj± Zamawiaj±cego. Zadanie 2. Samochód osobowy 5-drzwiowy, 5-osobowy z kierowc± do przewozu osób i materia³ów laboratoryjnych. Rok produkcji minimum 1998 r. Wyposa¿ony w ¶rodki ³±czno¶ci - telefon komórkowy. Czas pracy - codziennie w dni robocze od godz. 7.00 do 15.00 z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia w sytuacjach wyj±tkowych poza wymienione godziny zgodnie z dyspozycj± Zamawiaj±cego. Zadanie 3. Samochód osobowy z kierowc± do przewozu krwi i materia³ów krwiopochodnych z wy³±czeniem przewozu krwi na sygnale. Rok produkcji minimum 1998 r. Wyposa¿ony w ¶rodki ³±czno¶ci - telefon komórkowy Czas pracy - 7 dni w tygodniu 24 h na dobê, zgodnie z dyspozycj± Zamawiaj±cego. Zadanie 4. Samochód dostawczy z kierowc± o ³adowno¶ci od 1 200 kg przystosowany do przewozu materia³ów niebezpiecznych w tym gazów i spirytusu. Rok produkcji minimum 1998 r. Wyposa¿ony w ¶rodki ³±czno¶ci - telefon komórkowy Czas pracy - codziennie w dni robocze od godz. 7.00 do 15.00 z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia w sytuacjach wyj±tkowych poza wymienione godziny zgodnie z dyspozycj± Zamawiaj±cego.

II.1.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): Oryginalny kod CPV: 60.11.50.00 - Us³ugi samochodowego transportu osób Kod CPV wg s³ownika 2008: 60.11.20.00 - (1) Us³ugi w zakresie publicznego transportu drogowego Oryginalny kod CPV: 60.12.21.00 - Us³ugi drogowego transportu towarów w pojazdach specjalistycznych Kod CPV wg s³ownika 2008: 60.10.00.00 - Us³ugi w zakresie transportu drogowego .

II.1.5) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty czê¶ciowej: Tak, ilo¶æ czê¶ci: 4.

II.1.6) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty wariantowej: Nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: okres w miesi±cach: 12.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZ¡CE ZAMÓWIENIA

  • Informacja na temat wadium: nie dotyczy.

III.2) WARUNKI UDZIA£U

  • Opis warunków udzia³u w postêpowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spe³niania tych warunków: W postêpowaniu mog± braæ udzia³ Wykonawcy, którzy spe³niaj± warunki udzia³u w postêpowaniu okre¶lone w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówieñ Publicznych: Rozdz. V pkt 1 a) SIWZ: posiadaj± uprawnienia do wykonywania okre¶lonej dzia³alno¶ci lub czynno¶ci, je¿eli ustawy nak³adaj± obowi±zek posiadania takich uprawnieñ: - prowadz± wymagan± prawem zarejestrowan± dzia³alno¶æ gospodarcz± w zakresie bêd±cym przedmiotem niniejszego postêpowania, Rozdz. V pkt 1 b) SIWZ: posiadaj± niezbêdn± wiedzê i do¶wiadczenie oraz dysponuj± potencja³em technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: - wykonali w sposób nale¿yty w okresie ostatnich 3 lat przed dniem wszczêcia postêpowania o udzielenie zamówienia ( je¿eli okres prowadzenia dzia³alno¶ci jest krótszy - w tym okresie) co najmniej 2 zamówienia odpowiadaj±ce swoim rodzajem i warto¶ci± przedmiotowi stanowi±cemu przedmiot nn postêpowania, obejmuj±ce swoim zakresem us³ugi transportowe tj. zrealizowali sukcesywne us³ugi transportowe w zakresie opisanym w rozdz. 3 SIWZ dla danego zadania, w którym Wykonawca sk³ada ofertê o warto¶ci nie mniejszej ni¿ warto¶æ brutto oferty z³o¿onej w nn postêpowaniu dla ka¿dego zrealizowanego zamówienia. - posiadaj± co najmniej 1 pojazd samochodowy spe³niaj±cy wymogi opisane w rozdz. 3 SIWZ w danym zadaniu , w którym Wykonawca sk³ada ofertê (Zamawiaj±cy dopuszcza mo¿liwo¶æ posiadania 1 pojazdu samochodowego przez Wykonawcê przystêpujacego jednocze¶nie do zadania 1 i 3, pod warunkiem, i¿ pojazd spe³ni wszystkie wymogi opisane dla pojazdu w zadaniu 1 i 3) - posiadaj± co najmniej 1 pojazd samochodowy przystosowany do przewozu materia³ów niebezpiecznych w tym gazów i spirytusu (dotyczy tylko zadania 4 opisanego w rozdz. 3 SIWZ) Rozdz. V pkt 1 c) SIWZ:znajduj± siê w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniaj±cej wykonanie zamówienia: - posiadaj± na rachunku banku lub spó³dzielczej kasy oszczêdno¶ciowo-kredytowej ¶rodki finansowe lub posiadaj± zdolno¶æ kredytow± w wysoko¶ci co najmniej warto¶ci brutto z³o¿onej oferty Rozdz. V pkt 1 d) SIWZ: nie podlegaj± wykluczeniu z postêpowania o udzielenie zamówienia - nie zachodz± okoliczno¶ci stanowi±ce podstawê do wykluczenia Wykonawcy na mocy art. 24 ustawy Prawo Zamówieñ Publicznych. Ocena spe³niania warunków udzia³u w postêpowaniu nast±pi na podstawie z³o¿onych w ofercie dokumentów i o¶wiadczeñ, zgodnie z rozdzia³em 6 SIWZ oraz pkt 12 og³oszenia na zasadzie - spe³nia-nie spe³nia warunków.
  • Informacja o o¶wiadczeniach i dokumentach, jakie maj± dostarczyæ wykonawcy w celu potwierdzenia spe³niania warunków udzia³u w postêpowaniu: W celu potwierdzenia, ¿e Wykonawca spe³nia warunki udzia³u w postêpowaniu oraz nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówieñ Publicznych Wykonawca sk³ada nastêpuj±ce dokumenty (w przypadku wspólnego ubiegania siê o udzielenie zamówienia dokumenty sk³ada ka¿dy z Wykonawców): 1. dla potwierdzenia spe³niania warunku wskazanego w rozdziale 5 pkt 1a SIWZ: - Aktualny odpis z w³a¶ciwego rejestru albo aktualne za¶wiadczenie o wpisie do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej, je¿eli odrêbne przepisy wymagaj± wpisu do rejestru lub zg³oszenia do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej, wystawione nie wcze¶niej ni¿ 6 miesiêcy przed up³ywem terminu do sk³adania ofert. 2. dla potwierdzenia spe³niania warunków wskazanych i opisanych w rozdziale 5 pkt 1b SIWZ - Wykaz pojazdów transportowych, jakimi dysponuje Wykonawca niezbêdnych do realizacji zamówienia w zakresie ¶wiadczenia us³ug transportowych dla danego zadania (co najmniej 1 pojazd samochodowy spe³niaj±cy wymogi opisane w rozdz. 3 siwz w danym zadaniu w zale¿no¶ci od zadania, w którym wykonawca sk³ada ofertê) wraz z za³±czeniem kserokopii dowodów rejestracyjnych dla wykazanych pojazdów - za³±cznik nr 5 do SIWZ. - Kserokopia wystawionego za¶wiadczenia o przystosowaniu pojazdu do przewozu materia³ów niebezpiecznych w tym gazów i spirytusu (tylko dla zadania 4 ). 3. dla potwierdzenia spe³niania warunków wskazanych i opisanych w rozdziale 5 pkt 1a 1b 1c i 1d SIWZ - O¶wiadczenie o spe³nianiu warunków udzia³u w postêpowaniu - za³±cznik nr 4 do SIWZ (wzór o¶wiadczenia).

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

IV.2.2) Wykorzystana bêdzie aukcja elektroniczna: Nie.


IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostêpna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.ceynowahosp.internetdsl.pl , www.ceynowahosp.com.pl

Specyfikacjê istotnych warunków zamówienia mo¿na uzyskaæ pod adresem: Szpital Specjalistyczny ul. Jagalskiego 10 84-200 Wejherowo Dzia³ Administracyjny.

IV.3.2) Opis potrzeb i wymagañ zamawiaj±cego okre¶lonych w sposób umo¿liwiaj±cy przygotowanie siê wykonawców do udzia³u w dialogu konkurencyjnym lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu: nie dotyczy

IV 3.3) Informacja o wysoko¶ci nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwi±zania stanowi±ce podstawê do sk³adania ofert, je¿eli zamawiaj±cy przewiduje nagrody: nie dotyczy

IV.3.4) Termin sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu lub ofert: 10.12.2007 godzina 09:30, miejsce: Siedziba Zamawiaj±cego (ul. Jagalskiego 10 84-200 Wejherowo) - Kancelaria.

IV.3.5) Termin zwi±zania ofert±: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu sk³adania ofert).

ZA£¡CZNIK I - INFORMACJE DOTYCZ¡CE OFERT CZʦCIOWYCH

CZÊ¦Æ Nr: 1 NAZWA: Samochód do przewozu materia³ów laboratoryjnych 2 razy w tygodniu.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Samochód do przewozu materia³ów laboratoryjnych 2 razy w tygodniu.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 60.11.50.00-7, 60.12.21.00-9.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesi±cach: 12.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

CZÊ¦Æ Nr: 2 NAZWA: Samochód osobowy do przewozu osób 5-drzwiowy.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Samochód osobowy do przewozu osób 5-drzwiowy.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 60.11.50.00-7, 60.12.21.00-9.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesi±cach: 12.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

CZÊ¦Æ Nr: 3 NAZWA: Samochód osobowy z kierowc± do przewozu krwi i materia³ów krwiopochodnych.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Samochód osobowy z kierowc± do przewozu krwi i materia³ów krwiopochodnych.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 60.11.50.00-7, 60.12.21.00-9.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesi±cach: 12.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

CZÊ¦Æ Nr: 4 NAZWA: Samochód dostawczy o ³adowno¶ci od 1 200 kg przystosowany do przewozu materia³ów niebezpiecznych w tym gazów i spirytusu..

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Samochód dostawczy o ³adowno¶ci od 1 200 kg przystosowany do przewozu materia³ów niebezpiecznych w tym gazów i spirytusu..
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 60.11.50.00-7, 60.12.21.00-9.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesi±cach: 12.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.