To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-11-05
Bogdaniec: Usunięcie zmineralizowanej warstwy torfu i metaplantacja roślin torfowiskowych w czterech wydzieleniach Leśnictwa Marwice ( 86 f, h; 111 d; 112 b)
w ramach realizacji Projektu: Ochrona siedlisk priorytetowych na obszarach Natura 2000 nadleśnictw Bogdaniec i Międzyzdroje w ramach działania 5.1. priorytetu V Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2012
Numer ogłoszenia: 232719 - 2012; data zamieszczenia: 05.11.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 212599 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bogdaniec, ul. Leśna 17, 66-450 Bogdaniec, woj. lubuskie, tel. 095 7284350 w. 0, faks.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usunięcie zmineralizowanej warstwy torfu i metaplantacja roślin torfowiskowych w czterech wydzieleniach Leśnictwa Marwice ( 86 f, h; 111 d; 112 b) w ramach realizacji Projektu: Ochrona siedlisk priorytetowych na obszarach Natura 2000 nadleśnictw Bogdaniec i Międzyzdroje w ramach działania 5.1. priorytetu V Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2012.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Usunięcie zmineralizowanej warstwy torfu i metaplantacja roślin torfowiskowych w czterech wydzieleniach Leśnictwa Marwice ( 86 f, h; 111 d; 112 b) 1. Zdarcie mechaniczne wierzchniej warstwy roślinności na czterech kwaterach w każdym wydzieleniu (głębokość ok 30 cm) każda kwatera o powierzchni 100 m2 (10 m x 10 m) oraz ręczne usunięcie warstwy zmineralizowanego torfu w pięciu kostkach (na każdej z kwater) o wymiarach 1m x 1m x 0,4 m. Wywiezienie pozyskanego gruntu na wskazane miejsce na odległość do 5 km. 2. Pobranie w oddz. 34 c Leśnictwa Białcz darni żywego torfowiska wysokiego w kilku pasach o powierzchni ogólnej ok 80 m2 i głębokości ok 40 cm. Darń ta, podzielona na fragmenty o wym. 1 m x 1 m x 0,4 m, oraz zabezpieczona do transportu poprzez umieszczenie w drewnianych skrzyniach (odpowiadających wymiarami pobranych fragmentów - 1m x1m x0,4m ) zabezpieczających przed ich rozpadnięciem, posłuży do zabiegu metaplantacji do odnowienia zdegradowanych torfowisk na powyższych powierzchniach w Leśnictwie Marwice. 3. Transport pobranego materiału do metaplantacji na odległość do 30 km. 4. Wszczepienie pobranego materiału na pozycjach wymienionych w zał. nr 4..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90.72.20.00 - Rekultywacja środowiska .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: w ramach realizacji Projektu: Ochrona siedlisk priorytetowych na obszarach Natura 2000 nadleśnictw Bogdaniec i Międzyzdroje w ramach działania 5.1. priorytetu V Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.11.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zakład Projektowania i Usług Komunalnych PORAJ mgr inż. Wawrzyniec Zieliński, Os. Zielona Kotlina 31, 66-400 Gorzów Wlkp., kraj/woj. lubuskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 97219,27 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 97200,00
Oferta z najniższą ceną: 97200,00 / Oferta z najwyższą ceną: 108311,34
Waluta: PLN.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.