eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Gdańsk › Dostawa przetworników piezoelektrycznych oraz miniaturowych akcelerometrów (czujników drgań) trójosiowych)

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2009-11-26

Gdańsk: Dostawa przetworników piezoelektrycznych oraz miniaturowych akcelerometrów (czujników drgań) trójosiowych)
Numer ogłoszenia: 223191 - 2009; data zamieszczenia: 26.11.2009
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk , ul. Fiszera 14, 80-231 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. 058 3411271, faks 058 3416144.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.imp.gda.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Instytut PAN.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa przetworników piezoelektrycznych oraz miniaturowych akcelerometrów (czujników drgań) trójosiowych).

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Dostawa przetworników piezoelektrycznych do wzbudzenia i rejestracji fal sprężystych w elementach wykonanych z metali i materiałów kompozytowych (część A) oraz miniaturowych akcelerometrów (czujników drgań) trójosiowych (część B). A. Przetworniki piezoelektryczne do wzbudzenia i rejestracji fal sprężystych w elementach wykonanych z metali i materiałów kompozytowych Parametry techniczne (minimalne) 1. Przetworniki ceramiczne wykonane z materiału PZT (ołów, cyrkon, tytan) 2. Przetworniki w formie prostopadłościanu o podstawie kwadratowej (3 × 3 mm2) i wysokości 2 mm. 3. Przetworniki przeznaczone do trwałego mocowania jedną podstawą do badanego elementu. 4. Obie elektrody (dodatnia i ujemna) do podłączenia przewodów elektrycznych wyprowadzone na równoległych powierzchniach bocznych lub na podstawie nieprzyklejanej do podłoża. 5. Elektrody do lutowania przewodów elektrycznych wykonane ze srebra. 6. Jednoznaczne oznaczenie na przetworniku, która z elektrod jest elektrodą dodatnią bądź ujemną. 7. Izolowane przewody elektryczne o jednakowej długości (od 5 cm do 15 cm) przylutowane do elektrod. Przewód przylutowany do elektrody dodatniej koloru czerwonego. Przewód przylutowany do elektrody ujemnej koloru czarnego lub białego. Przewody zakończone gniazdem męskim jednorzędowym 2pin. 8. Symetryczne napięcie zasilania o maksymalnej wartości międzyszczytowej 200 V. 9. Maksymalna pojemność elektryczna 30 nF. 10. Siła blokująca przynajmniej 360 N. 11. Przemieszczenie swobodne przynajmniej 2,9 mikm. 12. Pierwsza częstotliwość rezonansowa większa niż 500 kHz. 13. Temperatura Curie nie mniejsza niż 300 C. Liczba przetworników: 120 Planowany budżet: 20 000,00 zł netto B. Miniaturowe akcelerometry (czujniki drgań) trójosiowe Parametry techniczne (minimalne) 1. Masa maksymalna: 4 gramy 2. Zakres częstotliwości : 2Hz - 7kHz dla osi x 2Hz - 10 kHz dla y i z 3. Czułość: 10 mV/g 4. Zakres pomiarowy: ? 500 g 5. Rozdzielczość (1 to 10,000 Hz): 0.003 g rms 6. Zakres temperatury: -54 to +121 C 7. Przewód o dł. 9 m podłączany do akcelerometru (nie integralny) Liczba akcelerometrów: 3 szt Planowany budżet: 20 000,00 zł netto Czujniki elektryczne (część B) Dostarczone elementy z części A i B specyfikacji muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i nie mogą być przedmiotem praw osób trzecich. Zamówienie obejmuje dostawę przetworników piezoelektrycznych (Cz. A) oraz miniaturowych akcelerometrów (czujników drgań) trójosiowych (Cz. B). 4. W cenie oferty powinny być uwzględnione: cena oraz wszelkie koszty dostawy na miejsce do użytkownika m.in. opakowanie, transport, ewentualne koszty poniesionego cła..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.15.70.00 - Wzbudniki 30.23.74.75 - Czujniki elektryczne .

II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 2.

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.


II.1.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: tak.

II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Okres w dniach: 14.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA

III.2) WARUNKI UDZIAŁU

  • Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: W postępowaniu o zamówienie publiczne mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy wykażą spełnianie wymogów, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, a w tym: 1) Posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień; 2) posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia; 3) Znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia; 4) Nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia..
  • Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykonawca w celu potwierdzenia, że posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności określonej w SIWZ oraz nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - (Prawo zamówień publicznych), zobowiązany jest załączyć do oferty: 1. Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu określonych w art. 22 ust. 1 ustawy Pzp - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SIWZ. Oświadczenie musi być podpisane przez Wykonawcę. 2. Aktualny odpis z właściwego rejestru lub aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Uwaga Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 19.05.2006 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz. U. nr 87 poz. 605 z póź. zmianami). Wykonawca w celu potwierdzenia, że posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponuje potencjałem technicznym, a także osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub gdy do wykonania zamówienia będzie korzystał z potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia innego podmiotu, zobowiązany jest dołączyć do oferty: 3. Wykaz wykonanych dostaw w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykaz musi zawierać co najmniej dwie dostawy elementów wymienionych w części III pkt 1 A i B , każda o wartości co najmniej 10 000 PLN netto. Wykaz musi być podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy - załącznik nr 4 do SIWZ..

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: nie.


IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.imp.gda.pl/przetargi.
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: www.imp.gda.pl/przetargi.

IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 08.12.2009 godzina 12:30, miejsce: Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk ul. Fiszera 14 80-231 Gdańsk Sekretariat Instytutu pokój nr 118.

IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.3.13) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Nazwa projektu: Monitorowanie Stanu Technicznego Konstrukcji i Ocena jej Żywotności nr: POIG.01.01.02-00-013/08 Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: A. Przetworniki piezoelektryczne do wzbudzenia i rejestracji fal sprężystych w elementach wykonanych z metali i materiałów kompozytowych.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: A. Przetworniki piezoelektryczne do wzbudzenia i rejestracji fal sprężystych w elementach wykonanych z metali i materiałów kompozytowych Parametry techniczne (minimalne) 1. Przetworniki ceramiczne wykonane z materiału PZT (ołów, cyrkon, tytan) 2. Przetworniki w formie prostopadłościanu o podstawie kwadratowej (3 × 3 mm2) i wysokości 2 mm. 3. Przetworniki przeznaczone do trwałego mocowania jedną podstawą do badanego elementu. 4. Obie elektrody (dodatnia i ujemna) do podłączenia przewodów elektrycznych wyprowadzone na równoległych powierzchniach bocznych lub na podstawie nieprzyklejanej do podłoża. 5. Elektrody do lutowania przewodów elektrycznych wykonane ze srebra. 6. Jednoznaczne oznaczenie na przetworniku, która z elektrod jest elektrodą dodatnią bądź ujemną. 7. Izolowane przewody elektryczne o jednakowej długości (od 5 cm do 15 cm) przylutowane do elektrod. Przewód przylutowany do elektrody dodatniej koloru czerwonego. Przewód przylutowany do elektrody ujemnej koloru czarnego lub białego. Przewody zakończone gniazdem męskim jednorzędowym 2pin. 8. Symetryczne napięcie zasilania o maksymalnej wartości międzyszczytowej 200 V. 9. Maksymalna pojemność elektryczna 30 nF. 10. Siła blokująca przynajmniej 360 N. 11. Przemieszczenie swobodne przynajmniej 2,9 mikm. 12. Pierwsza częstotliwość rezonansowa większa niż 500 kHz. 13. Temperatura Curie nie mniejsza niż 300 C. Liczba przetworników: 120 Planowany budżet: 20 000,00 netto 31157000-1.
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31.15.70.00-1.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
  • 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.


CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: B. Miniaturowe akcelerometry (czujniki drgań) trójosiowe.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: B. Miniaturowe akcelerometry (czujniki drgań) trójosiowe Parametry techniczne (minimalne) 1. Masa maksymalna: 4 gramy 2. Zakres częstotliwości : 2Hz - 7kHz dla osi x 2Hz - 10 kHz dla y i z 3. Czułość: 10 mV/g 4. Zakres pomiarowy: ? 500 g 5. Rozdzielczość (1 to 10,000 Hz): 0.003 g rms 6. Zakres temperatury: -54 to +121 C 7. Przewód o dł. 9 m podłączany do akcelerometru (nie integralny) Liczba akcelerometrów: 3 szt Planowany budżet: 20 000,00 zł netto.
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.23.74.75-9.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
  • 4) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.


Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.