To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-09-15
Katowice: PN 6/08 SIEĆ
Numer ogłoszenia: 218983 - 2008; data zamieszczenia: 15.09.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 177830 - 2008r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Prokuratura Apelacyjna w Katowicach, ul. Wita Stwosza 31, Katowice, woj. śląskie, tel. 032 2531000, fax 032 2531150.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: PN 6/08 SIEĆ.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy istniejącej sieci okablowania strukturalnego tj.: sieci lokalnej i sieci zasilania gwarantowanego urządzeń komputerowych w pomieszczeniach Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach na piętrze V (strona wschodnia budynku) oraz na piętrze IX (cała kondygnacja) zgodnie z projektem wykonawczym stanowiącym załącznik do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.31.43.10 - Instalowanie okablowania komputerowego Kod CPV wg słownika 2008: 45.31.43.10 - Układanie kabli Oryginalny kod CPV: 45.31.11.00 - Roboty w zakresie przewodów instalacji elektrycznej Kod CPV wg słownika 2008: 45.31.11.00 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 69473.06 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.09.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Qumak-Sekom S.A. Filia w Bielsku Białej, ul. 11 Listopada 60-62,, 43-300 Bielsko Biała, kraj/woj. śląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 69473.06
- Oferta z najniższą ceną: 69473.06 oferta z najwyższą ceną: 111000.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Dostawa 4 szt. łodzi motorowych do ratownictwa wodnego wraz z silnikiem zaburtowym, specjalistycznym wyposażeniem, dostawa 2 szt. skuterów wodnych.
- Organizacja obozów zimowych dla Studentów AWF Katowice - 2 części zamówienia
- ZAKUP I DOSTAWA CHEMII BASENOWEJ NA OBIEKTY: BASEN BUROWIEC,BASEN BRYNÓW ORAZ BASEN ZADOLE
- Dostawa aparatów telefonii komórkowej
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. "Przebudowa budynku auli przy ul. Paderewskiego w Cieszynie (SPIN-ART Centrum Edukacji Artystycznej i Kulturalnej)"
- Certyfikowane szkolenie z zakresu badań nieniszczących materiałów i wyrobów inżynierskich, z uwzględnieniem spoin i spawów
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Budowa farmy fotowoltaicznej 3MW dla Gminy Ząbkowice Śląskie"
- MODERNIZACJA UKŁADU ZASILANIA TRAKCJI ELEKTRYCZNEJ NA TERENIE OŚRODKA EKSPLOATACJI TORU DOŚWIADCZALNEGO W ŻMIGRODZIE W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
- Remont w budynku administracyjnym KOWR OT w Opolu przy ul. 1 Maja 6 z podziałem na 2 zadania częściowe.
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego: "Modernizacja SSP, SSWiN, CCTV wraz z montażem systemu detekcji wycieków - O/Zabrze, ul. Szczęść Boże 18".
- Budowa magazynu
- PRZEBUDOWA INSTALACJI ELEKTRO - ENERGETYCZNYCH W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





