Ogłoszenie z dnia 2007-11-06
Poznań: kontynuacja prac konserwatorskich w kościele farnym w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 213729 - 2007; data zamieszczenia: 06.11.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Parafia rzymsko-katolicka p.w. MB Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny w Poznaniu (fara), ul. Klasztorna, 61-779 Poznań, woj. wielkopolskie, tel. 061 8526950, fax 061 8526950.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: parafia-rzymskokatolicka.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: kontynuacja prac konserwatorskich w kościele farnym w Poznaniu.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: kontynuacja prac konserwatorskich w kościele farnym w Poznaniu przy ul. Gołębiej 1 obejmująca: renowację klatki schodowej prowadzącej na emporę organową oraz do kapitularza i empory zachodniej; renowację korytarza pomiędzy zakrystią a prezbiterium kościoła i posadzek w krużganku; aranżację krypty grobowej w podziemiach kościoła farnego do ekspozycji zabytkowego sarkofagu Ludwiki z Kostków Korzbok - Łąckiej oraz ks. Kacpra Drużbickiego; renowację obrazu św. Rozalii w kaplicy nawy wschodniej; wprowadzenie aparatury generującej przeponę poziomą BTM
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 92.52.20.00 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych Kod CPV wg słownika 2008: 92.52.20.00 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 216066 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: wolna ręka
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Orlikon Sp. z o.o., ul. Za Groblą 1a, 61-860 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 216066.00
- Oferta z najniższą ceną: 216066.00 / oferta z najwyższą ceną: 216066.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z POZNANIA
- Sukcesywna dostawa wraz z rozładunkiem i wniesieniem nośników danych i akcesoriów do wszystkich jednostek UAM w Poznaniu oraz jednostek zamiejscowych
- Dostawa artykułów gospodarczych oraz naczyń jednorazowych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
- Dostarczenie systemu automatycznego tłumaczenia z wdrożeniem, udzieleniem licencji i utrzymywaniem systemu skierowanego do wszystkich pracowników UAM w Poznaniu (około 5 tys. osób).
- Wymiana nawierzchni ulic H. Arctowskiego, S. Szolc-Rogozińskiego i W. Rzewuskiego w Poznaniu na płyty ażurowe
- Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 187 polegająca na budowie drogi dla rowerów odc. Chrustowo - Uścikowo
- Zakup biometru optycznego do prawidłowego funkcjonowania Oddziału Okulistycznego
więcej: przetargi w Poznaniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- STAŁA (BEZPOŚR) CAŁODOB. OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA NA TERENIE OBIEKTÓW MHK WRAZ Z MONITORINGIEM SYGNAŁÓW I ZAPEWNIENIEM WSPARCIA GRUPY INTERWENCYJNEJ ORAZ USŁUGAMI PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWYMI
- Pełnienie nadzoru konserwatorskiego oraz wykonanie dok. konserwatorskiej dla prac remontowych prow. przy 7 zabytkowych kapliczkach w ramach zad. pn.: Remont zabytkowych kapliczek z terenu MiGU Muszyna
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





